Новини ринку

Date from
Date to
Filter:
Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро з початку року збільшився на 191 млн грн – до 778 млн грн
Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро у січні-травні 2019 року збільшився на 150 млн грн, або на 39%, – до 531 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період становить 41 млн грн (+20%), його обсяг досяг 247 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання на 191 млн грн, або на 33%, досягнувши 778 млн грн.
Портфель депозитів Банку Кредит Дніпро у гривні на ексклюзивний термін 7 місяців збільшився у травні на 16 млн грн, із початку року – майже на 300 млн грн
Строковий вклад Банку Кредит Дніпро у гривні на ексклюзивний термін 7 місяців упевнено займає провідні позиції в депозитній лінійці за позитивною динамікою, продемонструвавши зростання у травні на 16 млн грн, а з початку року – майже на 300 млн грн.
Розпочався четвертий сезон «Кіно в парку з KredoBank»
1 червня 2019 року розпочався черговий, четвертий сезон кінопоказів «Кіно в парку з KredoBank», який був започаткований у 2016 році «Кредобанком» спільно з Парком Культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Перший кінопоказ розпочався з аншлагу – понад 600 глядачів  подивилися мультфільм «Ріо-2».
Банк Кредит Дніпро надав компанії Azenco (Азербайджан) пряму гарантію на 42 млн грн для виконання контракту з модернізації українського енергокомплексу

Банк Кредит Дніпро підписав угоду з ВАТ Azenco (Азербайджан) в особі представництва «Азенко А еС Сі» в Україні» щодо надання прямої гарантії на суму понад 42 млн грн для оплати компанії «Сіменс Україна» за обладнання для реконструкції енергетичного комплексу України.

Платіжна карта Visa Gold Банку Кредит Дніпро – серед найкращих у рейтингу «золотих» карт

Платіжна карта Visa Gold Банку Кредит Дніпро увійшла до топ-10 травневого рейтингу найкращих «золотих» платіжних карт у гривні компанії «Простобанк Консалтинг». При складанні рейтингу було розглянуто умови 36 продуктових пропозицій від 24 провідних українських банків. До уваги було взято такі параметри: вартість випуску й обслуговування, відсоток за зняття готівки в Україні та за кордоном, відсоток на незнижуваний залишок.

«Кредобанк» пройшов сертифікаційний аудит системи управління інформаційною безпекою за стандартом ISO 27001:2013

«Кредобанк» успішно пройшов сертифікаційний аудит системи управління інформаційною безпекою та першим серед українських банків отримав сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 27001:2013 за сферою діяльності «Управління інформаційними активами стосовно діяльності та послуг».

Apple Pay стає доступним держателям карток Visa від Індустріалбанку
З 21 травня 2019 держателі карток Visa, випущених Індустріалбанком, отримали можливість користуватися Apple Pay - легким, безпечним і особистим платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість і зручність.
Банк Кредит Дніпро знову став одним із лідерів рейтингу найкращих програм РКО малого і середнього бізнесу в Україні

Банк Кредит Дніпро посів друге місце у квітневому рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 183 пропозицій від 33 найбільших фінустанов України.

Індустріалбанк в ТОП 25 найнадійніших банків країни
Індустріалбанк вкотре підтвердив рівень надійності, посівши 21 місце  в рейтингу стійкості банків, який формує портал «Мінфін». Рейтинг складено за підсумками першого кварталу 2019 року. Також було складено рейтинг стресостійкості, у якому Індустріалбанк посів 16 позицію. У ранжуванні банків за показником лояльності Індустріалбанк залишився на 25 позиції.
Банк «Південний» презентує річний звіт за 2018 рік
Банк «Південний» презентує річний звіт, підготовлений відповідно до кращих міжнародних практик. У ньому детально описується бізнес-модель і нова стратегія розвитку банку, основні досягнення та ключові показники діяльності за минулий рік.  
 
Банк Кредит Дніпро і компанія «АСП Груп» пропонують вигідні умови придбання сільськогосподарської техніки у рамках партнерської програми
Банк Кредит Дніпро і компанія «АСП Груп» у рамках нової партнерської програми пропонують вигідні умови придбання сільськогосподарської техніки та обладнання провідних світових виробників. 
Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів травневого рейтингу найкращих програм агрокредитування
Кредитна пропозиція для аграріїв Банку Кредит Дніпро «На купівлю сільгосптехніки» увійшла до топ-10 найкращих програм агрокредитування рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг». При складанні рейтингу було розглянуто умови понад 20 програм фінансування сільгоспвиробників терміном на 2 роки в гривні від 13 провідних українських банків. До уваги було взято номінальну і реальну процентні ставки, наявність і розмір додаткових комісій.
Портфель кредитів «Кредобанку» для малого та середнього бізнесу перевищив 2 мільярди гривень
«Кредобанк» продовжує активне кредитування українських підприємств малого та середнього бізнесу. У травні 2019 року портфель кредитів, виданих у сегменті малого та середнього бізнесу, вперше перевищив 2 мільярди гривень.
 
Банк Кредит Дніпро увійшов до числа лауреатів премії FinAwards 2019

Банк Кредит Дніпро став лауреатом престижної фінансової премії FinAwards 2019 одразу в трьох номінаціях «Найбільш чесний кредит», «Найбільш чесна кредитна карта» і «Найкращий кобренд-проект». Цього року 28 банків боролися за премію, яку щорічно присуджують за особливі досягнення у розбудові роздрібних продуктів, у впровадженні технологій і клієнтських сервісів за результатами оцінки клієнтами фінустанов і авторитетним журі, до складу якого входять фінансові та банківські експерти й аналітики.

Бізнес – депозит Індустріалбанку увійшов до ТОП 10 кращих пропозицій ринку
Депозит без права дострокового розірвання був визнаний у ТОП-10 кращих бізнес-депозитів. Станом на 14 травня 2019 року аналітиками порталу Prostobiz було досліджено депозитні пропозиції більш ніж 20 банків. Були відібрані депозитні програми з можливістю розміщення коштів на строк 1 рік у Євро, всього було розглянуто 146 пропозицій, середня ставка за такими депозитам 1,51% річних.
«Кредобанк» вручив поїздку до Варшави у рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія»

«Кредобанк» вручив головний приз переможцю конкурсу «Читаю з KredoBank – їду у Варшаву!», що відбувся у рамках 15-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» для учнів 7-х класів. Поїздку до Варшави отримала Аліна Кульбачко – учениця 7-го класу Дружківської гімназії «Інтелект», яка зняла бук-трейлер на книгу Бодо Шефера «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей».

Ощадбанк підтвердив успіхи в трансформації та розвитку вертикалі ММСБ

Ощадбанк у рамках Caucasus SME Banking Club Conference 2019, яка відбулась 16-17 травня в Грузії, отримав спеціальну нагороду Banking Transformation: Ready for challenges. Відзнаку було присуджено Ощадбанку за видатні успіхи в трансформації, створення з нуля та розвиток вертикалі ММСБ і високі ринкові показники.

 
Вишиванка завжди в моді! Банк Кредит Дніпро проводить конкурс для тих, хто підписаний на сторінку фінустанови в мережі Facebook, до Всесвітнього дня вишиванки

Банк Кредит Дніпро приєднується до святкування Всесвітнього дня вишиванки і проводить традиційний конкурс на сторінці фінустанови в мережі Facebook для всіх поціновувачів національного українського вбрання. Троє переможців конкурсу отримають подарункові сертифікати на 1000 грн кожен для придбання стильної вишиванки у магазині сучасного українського одягу.

Ощадбанк та USAID об'єднали зусилля для підтримки нового оптового ринку електричної енергії
Ощадбанк та USAID Проект енергетичної безпеки підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою співпраці для посилення енергетичної безпеки України шляхом сприяння запуску нової моделі оптового ринку електроенергії.
Ощадбанк вийшов на ІІ місце на ринку автокредитування, збільшивши свою частку ринку до 23%
За чотири місяці 2019 року Ощадбанк не лише залишається лідером за приростом частки ринку автокредитування, а й посилює свої ринкові позиції. З початку року банк видав більше 900 автокредитів на загальну суму більше 450 млн грн. Це в 2,5 разу більше ніж за відповідний період 2018 року. Така динаміка дала Ощадбанку змогу  вийти на друге місце на ринку автокредитування і збільшити свою частку ринку з 15% в січні  до 23% в квітні 2019 року.
Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро з початку року збільшився на 140 млн грн – до 727 млн грн

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні-квітні 2019 року збільшився на 115 млн грн, або на 30%, – до 496 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період склало понад 25 млн грн (+12%), його обсяг перевищив 231 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання на 140 млн грн, або на 24%, досягнувши 727 млн грн.

«Кредобанк» та Mastercard дарують подорож до Луцька

Клієнт «Кредобанку» одеситка Надія Мадяра сталапереможцем акції «Проведіть смачні вихідні у Луцьку з Програмою винагород Mastercard та KredoBank» та отримала нагоду провести незабутній вікенд на Волині.

Обмін валют без походу до каси – це просто! Банк Кредит Дніпро запустив послугу онлайн-обміну валют в інтернет-банкінгу і мобільному додатку FreeBank

Банк Кредит Дніпро надав своїм клієнтам сервіс віддаленого обміну валют в інтернет-банкінгу і мобільному додатку FreeBank. Найпопулярніші іноземні валюти – долар США і євро – тепер можна купити або продати без комісії в режимі онлайн у кілька кліків із моментальним зарахуванням коштів на рахунок клієнта у відповідній валюті.

Банк Кредит Дніпро у квітні збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 79 млн грн
Банк Кредит Дніпро у квітні 2019 року збільшив портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів у гривні на 10 млн грн, із початку року – на 55 млн грн, до 1,43 млрд грн. Портфель поточних і карткових рахунків у національній валюті в квітні збільшився на 69 млн грн, у результаті портфель коштів фізичних осіб у гривні за місяць продемонстрував зростання на 79 млн грн – до майже 2,1 млрд грн.