Календарь событий
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Інфографіка
Колонка банкира
Комплаєнс-контроль: що це і як працює в Україні?
Олена Коробкова, виконавчий директор НАБУ
Спершу розгляньмо термінологію. Загалом саме поняття «комплаєнс» у спрощеному розумінні означає «контроль». Контроль за виконанням вимог законодавства, а також локальних правил банку.
Не стріляйте собі в ногу, реформатори!
Роман Шпек, голова Ради НАБУ
У парламенті зареєстрували законопроект, який дозволить затягувати процес банкрутства та зробить його максимально вигідним нечесному боржнику.
Новости НАБУ
5 лютого 2020 року відбудеться VI Legal Banking Forum
Незалежна асоціація банків України як інформаційний партнер VI Legal Banking Forum, організованому «Юридичною практикою» та  «Фінансовим клубом» запрошує представників банків, небанківських фінансових установ, юридичних фірм та бізнесу до участі у цьому заході
Конференція «УПРАВЛІННЯ ПРОБЛЕМНОЮ ЗАБОРГОВАНІСТЮ, ІННОВАЦІЇ 2020»

Останні законодавчі новації у сфері управління проблемною заборгованістю, інновації та нові технології у сфері протидії кредитному шахрайству, покращення кредитного скорингу і управління стресовими активами, практичні кейси від провідних банків та ділова гра «Цифрова трансформація служби Collection», - ці та інші питання будуть розглянуті 03 березня 2020 року в рамках Х Ювілейної Конференції «УПРАВЛІННЯ ПРОБЛЕМНОЮ ЗАБОРГОВАНІСТЮ, ІННОВАЦІЇ 2020», яку проводить компанія «Business-Format» за інформаційної підтримки Незалежної асоціації банків України (НАБУ).   

НАБУ вітає прийняття Парламентом законопроєкту щодо податкових аспектів фінансової реструктуризації!

20.12.2019 року ВРУ прийняла в цілому ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу» (проєкт № 2358). НАБУ підтримувала зазначений законопроєкт відповідними зверненнями на адресу профільного Комітету ВРУ.

Новости рынка
Индустриалбанк признан «Банком года-2019»
2 декабря 2019 Индустриалбанк получил награду «Банк года 2019» в номинации «Банк лидер по надежности депозитов для юридических лиц" в рамках XI - Всеукраинского конкурса «Банк года - 2019», организатором которого является международный клуб Банкиръ. Вручение награды состоялось на официальной церемонии награждения, проходившей в рамках Киевского международного Цифровой форума 2019.
Пакет Золотой Pay Wave Gold від Індустріалбанку в ТОП-5 кращих пропозицій преміум сегменту

21 листопада 2019 року Prostobank.ua оприлюднив рейтинг пластикових карт класу Gold в гривні. Prostobank.ua досліджував умови видачі пластикових карт Gold Mastercard і Visa Gold. Аналітики досліджували платіжні пропозиції більше 30 найбільших українських банків. Пакет Золотий Pay Wave Gold від Індустріалбанку увійшов до ТОП-5 кращих пропозицій.