14,5% годовых по депозиту МЕГАБАНКА вместе с карточкой todobank

АТ «МЕГАБАНК» покращує програму лояльності для клієнтів, які збираються відкрити чи переоформити чинний депозит у гривні.

 
На початку квітня банк покращив умови за депозитами. Із 3 квітня максимальна ставка за гривневим вкладом складає до 13,5%. Детальніше про наші депозити тут: https://www.megabank.ua/articles/deposits/tariffs.pdf.
 

Та це не межа. З понеділка 13 квітня своїм бонусом при оформленні нового вкладу чи переоформленні чинного ділиться і todobank. І не тільки для харків’ян, а для клієнтів по всій Україні!

 
Отже, при оформленні депозиту у «МЕГАБАНКУ» можна отримати додатково 1% річних до будь-яких наших депозитів у гривні. Тобто, для вас підвищена ставка може зрости до 14,5%!

 
Що потрібно зробити для цього?

 
При оформленні нового депозиту чи переоформленні чинного в АТ «МЕГАБАНК», оформити картку todobank, на яку надходитиме виплата відсотків за вкладом і вклад після закінчення строку його дії.

 
Разом із бонусом ви отримуєте усі переваги todo картки:
  • 1% кешбеку з оплати кафе, ресторанів, у супермаркетах, аптеках, на АЗС і віднедавна з оплати за єдиною квитанцію ЄРЦ;
  • 10% на залишок власних коштів на картці;
  • доступ до кредитної лінії у 200 000 грн;
  • 62 дні пільгового періоду;
  • програма привілеїв VISA та ін.

Детальніше за посиланням https://todobank.com.ua.
 

Також нагадуємо, вкладники, у яких зараз закінчується строк вкладу, можуть не хвилюватися: їхній внесок буде автоматично продовжений або на аналогічний строк з процентною ставкою до 13,5%, або на вклад «На вимогу», процентна ставка за яким становить 8,5% у гривні.