360 градусов финансовой реструктуризации

360 градусов финансовой реструктуризации
Коли очікувати перші процедури добровільної реструктуризації боргів, та які саме можливості отримують банки і бізнес в ході процедури фінансової реструктуризації - обговорили під час спільного круглого столу НАБУ та юридичної компанії N&D "360 градусів фінансової реструктуризації".

В ході круглого столу піднімалися практичні питання застосування процедури фінансової реструктуризації та з якими проблемами можуть стикнутися банки і бізнес. 

Детально про нові можливості для бізнесу та банківської сфери, які відкриває прийнятий Закон "Про фінансову реструкутризацію", а також про захист інтересів кредиторів в процедурі фінансової реструктуризації розповів старший юрист судової та арбітражної практики ЮФ N&D Олександр Кренець.  

Член Спостережної Ради з фінансової реструктуризації Ольга Білай розповіла про практичне застосування механізмів фінансової реструктуризації та на що може розраховувати бізнес

В свою чергу нещодавно обраний голова Арбітражного комітету Сергій Паперник поділився своїм баченням Арбітражу в процедурі фінреструктуризації та його особливостями. Його колега, голова Секретаріату Юлія Костецька повідала про роль Секретаріату в процедурі реструктуризації. Нагадаємо, що Секретаріат запрацював з початку квітня поточного року і його офіційний сайт знаходить за адресою www.fr.org.ua.

Натомість старший консультант аудиторської фірми Deloitte Сніжана Братасюк у своїй доповіді торкнулася одного з найбільш болючих питань в ході процедури фінансової реструктуризації - оподаткування

Про необхідність залучення професійного експерта та інших проблемних аспектах процедури з власного досвіду розповів директор, керівник напрямку послуг з реструктуризації заборгованості аудиторської фірми Ernst&Young Олексій Грінченко.  

Олена Гадомська, головний експерт відділу моніторингу державної допомоги департаменту конкурентної політики АМКУ повідала про роль АМКУ в процедурі фінансової реструктуризації

Голова Апарату НАБУ Інна Богатих під час інтерв'ю "5 каналу" розповіла про хід виконання Закону Про фінансову реструктуризацію, який впроваджується за партнерства НАБУ та EBRD. А також, коли очікувати перших проведених процедур.