Агропросперіс Банк відкрив нове відділення у Києві

17 жовтня 2022 року Агропросперіс Банк відкрив нове відділення у місті Києві по вул. Раїси Окіпної, 4, поряд зі станцією метро Лівобережна.

Попри війну та складну економічну ситуацію в країні банк продовжує стабільно розвиватися та інвестувати у нові центри обслуговування, щоб бути ще ближчими до своїх клієнтів та забезпечити їм ще зручніший сервіс.

Відділення надає усі види банківських послуг для населення та бізнесу, зокрема тут Ви можете:

  • розмістити депозит під високі відсотки із додатковим бонусом з нагоди відкриття
  • оформити платіжну картку Мрія із 11% доходу на залишки
  • орендувати індивідуальний банківський сейф
  • безкоштовно відкрити рахунок для юридичних осіб та підприємців
  • купити валюту за вигідним курсом
  • та багато іншого.

З нагоди відкриття Агропросперіс Банк дарує новим клієнтам додатково +0,5% до відсоткової ставки при розміщенні депозиту у перші 30 днів з дня відкриття.

Нове відділення працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 без перерви на обід. Детальніше про послуги банку та роботу відділення Ви також можете дізнатися за телефоном відділення +38 (044) 392 93 98 (за тарифами вашого оператора) або контакт-центру банку 0 800 300 170 (безкоштовно по Україні).

Агропросперіс Банк – банк із іноземним капіталом (100% капітал США та Європи), який спеціалізується на фінансуванні агробізнесу, має кредитний рейтинг на інвестиційному рівному uaAA та найвищий рейтинг надійності депозитів ua1.