Альфа-Банк Украина предложил клиентам кредитные каникулы

Альфа-Банк Україна з розумінням ставиться до складних ситуацій, в які могли потрапити клієнти і їх родини під час пандемії коронавірусу та внаслідок заходів, спрямованих на запобігання поширенню захворювання. Тому Альфа-Банк Україна розробив програму кредитних канікул, що дасть клієнтам можливість зробити паузу у внесенні платежів за своїм кредитом на два місяці – зняти боргове навантаження з сімейного бюджету в складний момент та згодом повернутися до своєчасного погашення.

Кому доступні кредитні канікули

Кредитні канікули зможуть отримати клієнти, які мають в Альфа-Банку Україна діючі:

  • кредитну картку,
  • кредит готівкою без застави або
  • кредит без застави на покупку товарів.


Кредитні канікули доступні для клієнтів, які станом на 1 березня 2020 року НЕ мали простроченої заборгованості за кредитами.

Клієнтам, які станом на 1 березня 2020 року мали прострочену заборгованість, банк запропонує комплекс діючих програм реструктуризації боргів.

Як отримати кредитні канікули

Аби скористатися кредитними канікулами клієнт має звернутися до Альфа-Банку Україна зручними онлайн-каналами:

  • чат у мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine,
  • контакт-центр банку за телефоном (044) 494 0101.


Для отримання кредитних канікул НЕ ПОТРІБНО відвідувати відділення банку.

Співробітники відділень НЕ надають консультацій щодо кредитних канікул.


Основні умови отримання та дії кредитних канікул:

  • Після подання заявки клієнту необхідно погодитися з умовами кредитних канікул шляхом відповіді на відповідне sms-повідомлення від банку. За відсутності такого підтвердження кредит буде обслуговуватися на поточних умовах без застосування умов кредитних канікул.
  • Умовами кредитних канікул за беззаставними кредитами готівкою та на купівлю товарів передбачено продовження терміну кредитного договору на два місяці. Детальну інформацію про новий термін та графік платежів за такими кредитами клієнт зможе отримати в контакт-центрі банку.
  • Альфа-Банк Україна згідно з вимогами чинного законодавства не буде в період з 1 березня до 30 квітня 2020 року застосовувати штрафні санкції (штрафи та пені), а також збільшувати відсоткову ставку в разі прострочення платежів за кредитом.
  • Клієнти банку, які отримали кредитні канікули, за появи можливості відновити погашення заборгованості перед банком зможуть зробити це у будь-який час протягом дії канікул. Більше інформації про зручні онлайн-канали погашення кредитів можна дізнатися за посиланням.