Объявление о конференции «Восстановление кредитования в Украине: Предпосылки и новые тенденции»

Объявление о конференции «Восстановление кредитования в Украине: Предпосылки и новые тенденции»
У середу, 24 травня, за ініціативи Незалежної асоціації банків України (НАБУ) відбудеться конференція «Відновлення кредитування в Україні: передумови та нові тренди» за участі топ-менеджерів українських банків, представники органів влади, авторитетні міжнародні та вітчизняні експерти.

Під час конференції обговорюватимуться існуючі фактори, що стримують відновлення кредитування в Україні та, які законодавчі чи регуляторні ініціативи матимуть позитивний вплив на перезавантаження ринку кредитних послуг. Визначити першочергові кроки для створення сприятливого клімату для внутрішніх та закордонних інвесторів, що дозволить  відновити повномасштабне кредитування бізнесу і населення, адже вихід з кризи неможливий без росту капіталовкладень в реальний сектор економіки. Причини тінізації бізнесу, як змінився портрет позичальника і вимоги до нього. А також розглянемо основні тренди ринку кредитування на прикладі успішних кейсів, обговоримо перспективи розвитку банківського сектору на 2017 рік та яких результатів нам очікувати наприкінці року.

Місце проведення: готель Hilton, конференц-зала Dallas-2, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 30, 2 поверх.

Форма реєстрації для представників банків-членів НАБУ за посиланням. Участь у конференції безкоштовна.

Форма реєстрації для ЗМІ за посиланням. Акредитація обов'язкова. 

Інформаційні партнери: портал Delo.ua, інформаційне агентство "Фінансовий клуб", інтернет-видання "Банкрутство&Ліквідація", інформаційне агентство Mmedia, Спілка українських підприємців.

Детальна програма конференції за посиланням.