Більше можливостей для підприємців: мережа центрів Дія.Бізнес, UKRSIBBANK та Mastercard презентували нову освітню програму в Бучі

22 лютого у центрі Дія.Бізнес у Бучі презентували освітню програму «Фінансист» для представників малого та середнього бізнесу в рамках тристороннього партнерства мережі центрів Дія.Бізнес, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard.

У межах освітньої програми «Фінансист» експерти розповідатимуть про управління фінансами, тенденції розвитку українського підприємництва, технологічні рішення та маркетинг-стратегії.

До участі у презентації програми долучилися представники малого та середнього бізнесу Бучанської, Ірпінської та Гостомельської громад і представники ІТ-сектору.

«Вести бізнес під час війни — це виклик, на який не очікували українські підприємці. Але статистичні дані показують, що вони розпочинають та продовжують свою діяльність і надалі. Так, у 2022 році українці створили 33 837 юридичних осіб, а також 201 295 ФОПів. Завдяки програмі «Фінансист» підприємці, зокрема, майбутні підприємці, зможуть дізнатися для себе ту інформацію, яка допоможе їм відкрити чи підтримати власний бізнес. Це вкрай важливо, адже саме підприємства стануть тією рушійною силою, яка допоможе нам відбудовувати країну після війни», - розповіла Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції.

«Малий та середній бізнес Бучі був тим двигуном, який зміг перезапустити економіку громади одразу після звільнення, у квітні та травні 2022 року. Ми усвідомлюємо наскільки сильно бізнес постраждав від бойових дій, саме тому активно працюємо з донорами і партнерами, щоб допомогти підприємцям відновити потужності та відбудувати зруйноване», - поділився Анатолій Федорук, Бучанський міський голова

«За результатами опитувань бізнесу, яке Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес регулярно проводить спільно з партнерами, 17,2% представників МСБ називають відсутність достатньої кількості кваліфікованих працівників однією з перешкод для відновлення бізнесу. Серія відкритих практичних лекцій в межах програми «Фінансист» надасть підприємцям знання, що допоможуть ефективніше управляти фінансами, впроваджувати нові технологічні рішення та маркетингові стратегії. Це допоможе українському бізнесу відновлюватися швидше та зміцнювати економіку країни. Допомагаючи бізнесу розвиватися, ми наближаємо нашу спільну перемогу.», - розповів Андрій Ремізов, директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту.

Також в рамках співпраці у Бучі було відкрито спеціальну консультаційну зону, де кожен підприємець зможе отримати безоплатну фінансову консультацію від UKRSIBBANK та Mastercard.

«Малий та середній бізнес є критичним драйвером економіки України. Сьогодні підприємці проявляють неймовірну стійкість, адаптивність та наполегливість. Водночас для більш впевненого виходу на ринок бізнес потребує менторства, експертизу та нетворкінг. Тож ми підтримуємо ініціативу створення простору, який даватиме нові актуальні знання, допомагатиме підприємцям розвивати бізнес, де ідеї ставатимуть стратегіями, де з’являтимуться історії успіху, які зроблять позитивний внесок у відновлення та сталий розвиток української економіки.», - додав Лоран Дюпуш, Голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group

«Підприємці – рушійна сила розвитку української економіки та її подальшого відновлення. Протягом багатьох років компанія Mastercard активно підтримує український бізнес, зокрема, запускаючи спеціалізовані фінансові продукти, цифрові рішення та ініціативи, які допомагають підприємцям у розвитку власної справи. І ми раді об’єднувати наші зусилля з нашими багаторічними партнерами UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Дія.Бізнес, аби надати українським підприємцям ще більше можливостей, знань та підтримки на їхньому шляху до відновлення та зростання.», - поділилась Анна Онищенко, Віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові.

Після офіційної частини відбулася лекція для підприємців про роль ІТ в економіці країни. Спікерами стали Андрій Кашперук, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Станіслав Шум, CEO та засновник TopLead, і Анастасія Корольова, головна аналітикиня та CCO TopLead.

Додатково:

Програма «Фінансист» діє з 16 вересня в онлайн-форматі в мережі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес. Поступово вона розширюється і офлайн.

Презентації можливостей для українського бізнесу вже відбулися у п’ятьох містах: Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Полтава та Одеса. Буча стала шостим містом, де впроваджується освітня програма «Фінансист».