Очередное заседание Комитета по вопросам налогообложения и учета

Незалежна асоціація банків України проводить чергове засідання Комітету з питань оподаткування та обліку, яке відбудеться 25 березня 2019 року о 10.00, за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під`їзд, 3 поверх, офіс 96.  

 

Захід буде приурочений таким питанням:  

  • питання направлення банками до контролюючих органів повідомлень про відкриття/закриття всіх рахунків платників податків, у тому числі рахунків типу 2602 «Кошти в розрахунках суб’єктів господарювання» групи 260 «Кошти на вимогу суб’єктів господарювання» класу 2 «Операції з клієнтами»;
  • пропозиції щодо несення змін до Податкового кодексу України, в тому числі статті 1201, з метою   зниження  штрафних санкций, які  застосовуються до платників податків, які несвоєчасно зареєстрували/не зареєстрували податкові накладні;
  • пропозиції   щодо внесення змін до пункту 1 постанови Правління Національного банку України від 21.01.2019 № 22 «Про окремі питання, пов’язані із запровадженням Міжнародного стандарту фінансової звітності 16 «Оренда» в зв’язку з необхідністю доопрацювання програмного забезпечення.

 

У разі Вашої зацікавленості, просимо Вас підтвердити свою участь надіславши контактні дані учасників на адресу: o.moroz@nabu.org.ua.