Дискуссия об изменениях в регулировании банковской деятельности

Дискуссия об изменениях в регулировании банковской деятельности

НАБУ запрошує банки до участі в панельній дискусії на тему: «Обговорення ключових новацій проекту змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» щодо окремих питань регулювання банківської діяльності».   .

 

Захід відбудеться 17 жовтня 2019 р. з 9:00 до 16:00 год. за адресою: м.Київ, вул. Антоновича, 50, конференц-хол ДЕПО, зал «Фіолет». 

 

До участі у заході запрошені представники Офісу Президента України, Верховної Ради, Міністерства фінансів, Національного банку, Світового банку, банківських установ.

 

Мета панельної дискусії – проаналізувати в експертному колі та досягти консенсусу щодо ключових новацій у регулюванні банківської діяльності, передбачених у розробленому Національним банком України проекті Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань регулювання банківської діяльності».

 

Головні питання для обговорення:

  • Зміни у системі корпоративного управління банків (порядок визначення / зміни персонального складу / припинення повноважень ради і правління; виключна компетенція ради; колективна придатність (механізми, методики, критерії); керівники банку (ключова особа); зміни у складі пов’язаних осіб).        
  • Наглядові новації (обмеження щодо викупу акцій банку; умови визначення внутрішнього капіталу; змін складових регуляторного капіталу (необхідність введення вимог до регулятивного капіталу по Базель-ІІІ? Строки впровадження); призначення уповноваженого службовця НБУ як дублюючого куратора)).
  • Юридичні аспекти (порядок контролю за банківською таємницею та її розкриття; арешт / стягнення / зупинення операцій по рахункам; істотна участь та  структура власності) та інші.

 

Реєстрація учасників панельної дискусії триватиме до 15 жовтня 2019 року за посиланням https://forms.gle/BTWRU2Q3awQQuRFJ6 .


Сподіваємось на Вашу активну участь у заході, що проводиться НАБУ для вирішення важливих системних питань регулювання банківської діяльності!