Документы в работе

Проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового зв'язку", № 2788 від 20.01.2020; № 2788-д від 04.05.2020
Законопроектом передбачено надання національному оператору поштового зв'язку права здійснювати надання певних фінансових (банківських) послуг без отримання банківської ліцензії, зокрема – відкриття та обслуговування поштових рахунків, емісію електронних платіжних засобів, здійснення валютообмінних операцій, залучення у вклади (депозити) коштів від фізичних та юридичних осіб.
ПЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені у сфері використання ЕОМ, систем та комп’ютерних мереж, держ. інформ. ресурсів і об’єктів критичної інформ. інфраструктури, № 8304-1»

Законопроект є продовженням роботи в напрямку врегулювання основних засад забезпечення кібербезпеки, встановлених Законом № 2163-VІІІ "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України".

Метою законопроекту є вдосконалення норм законодавства в частині запровадження посиленої кримінальної відповідальності за злочини, вчинені стосовно об’єктів критичної  інформаційної інфраструктури, та посилення відповідальності за пошкодження телекомунікаційних мереж.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів №7270 від 09.11.2017 року

Удосконалення регулювання платіжних систем та контролю за операційними ризиками їх учасників. Упорядкування діяльності платіжних установ на ринку послуг з переказу коштів, надання права платіжним установам відкривати клієнтам рахунки й електронні гаманці, випускати платіжні карти й електронні гроші, а також їх обслуговувати.

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей управління державними банками"
Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей управління державними банками (№7180 від 05.10.2017)"
Збереження на ринку невеликих банків
Одним з пріоритетних для НАБУ питань є збереження на ринку фінансово стабільних життєздатних банків, діяльність яких може опинитись під загрозою через необхідність нарощування статутного капіталу до встановленого Законом України «Про банки і банківську діяльність» (далі – Закон) рівня у 500 млн. грн. без об’єктивної потреби у таких інвестиціях.
Законопроект 6601 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового зв'язку»

Метою законопроекту є підвищення рівня доступності до фінансових (банківських) послуг, забезпечення права громадян та суб’єктів господарювання на отримання фінансових (банківських) послуг на всій території країни, залучення  коштів до економіки держави, створення умов до розвитку безготівкових розрахунків, оптимізація діяльності національного оператора поштового зв'язку