Финалисты Popcorp accelerator заключили партнерство с BNP Paribas Group и представили решения на VivaTech

Український стартап IntelSoft, випускник спільної програми Radar Tech і UKRSIBBANK BNP Paribas Group, стартував партнерство зі штаб-квартирою банківської групи BNP Paribas та представив своє рішення на технологічній виставці VivaTech.
 
Що трапилося?
 
IntelSoft розробляє рішення для повної автоматизації процесу побудови моделей з використанням AI для ефективного аналізу даних і виявлення прихованих закономірностей. Це дозволяє будувати максимально точні і стійкі моделі для аналізу операцій, поведінки клієнтів і зовнішніх чинників за лічені хвилини.
 
У минулому році стартап успішно пройшов акселеративному програму від Radar Tech і UKRSIBBANK BNP Paribas Group, став переможцем, отримавши можливість комерційного запуску з банком. Крім того, UKRSIBBANK BNP Paribas Group також вибрали цю команду для презентації рішення на технологічній конференції VivaTech в Парижі.
 
В рамках фінального DEMO DAY акселератора IntelSoft представив своє рішення не тільки перед експертним журі Popcorp accelerator, але і перед представниками HoMe Lab - внутрішньої міжнародної програми підтримки інноваційних рішень банківської групи BNP Paribas. Її мета - знайти рішення для ТОП-10 найбільш актуальних кейсів з роботи підрозділів по всьому світу. Таким чином, завершивши програму розвитку Popcorp accelerator, стартап отримав можливість укласти партнерство як з українським банком групи, так і з європейської штаб-квартирою BNP Paribas Group.
 
У чому суть партнерства IntelSoft і BNP Paribas?
 
На міжнародному рівні і в Україні команда IntelSoft вирішує два різні завдання банківської групи.
 
Для UKRSIBBANK BNP Paribas Group стартап допомагає вирішити проблему відтоку клієнтів. Сьогодні банку недостатньо тільки активно залучати нових користувачів, важливо також працювати над утриманням клієнтської бази. Клієнти часто йдуть «тихо» - не закривають рахунки, а просто перестають ними користуватися. Відповідно, менеджери банку дізнаються про відхід клієнта тільки через якийсь період після того, як той перестав користуватися банківськими послугами. У такій ситуації повернути клієнта набагато складніше і дорожче. Рішення IntelSoft за допомогою аналізу даних по клієнтам допомагає банку спрогнозувати, хто з клієнтів планує перестати користуватися послугами UKRSIBBANK BNP Paribas Group, і вчасно застосовувати превентивні заходи для утримання клієнтів.
 
Для штаб-квартири BNP Paribas Group команда IntelSoft впроваджує інноваційне рішення з автоматизації процесу бюджетування, аналогів якому на сьогоднішній день немає на ринку. За рахунок застосування AI і математичного моделювання, рішення спрощує і систематизує процес побудови внутрішнього бюджетування. Таким чином, компанія може відштовхуватися від високоточних прогнозів на базі як внутрішніх даних, так і зовнішніх: GDP, курсу валют та інших показників.
Навіщо UKRSIBBANK BNP Paribas Group представив стартап на VivaTech?
 
Внутрішня екосистема роботи зі стартапами та інноваційними рішеннями в BNP Paribas Group розвинена настільки, що сьогодні група працює з 1,2 тис. стартапів по всьому світу, акселераторами Plug & Play, Station F і іншими, постійно розширюючи екосистему корпоративних інновацій.
 
Паризька технологічна конференція VivaTech, яка пройшла у травні цього року, збирає кращі рішення, в тому числі з якими працює банківська група в кожній з країн присутності, для обміну досвідом і створення нових успішних партнерств між стартапами і бізнесом.
 
У цьому році вперше на VivaTech представили і українське рішення, з яким співпрацює BNP Paribas Group.
 
«VivaTech дуже масштабний і крутий івент. Матеріали, пости та відгуки про конференцію не передають і частини того, що ми побачили на власні очі. Будь-якому стартапу, який планує або вже просуває свої рішення на ринки Європи, вкрай бажано бути на Viva Tech. За 2 дні конференції ми знайшли багато потенційних клієнтів і отримали кілька запрошень в європейські та азіатські акселератори. І незважаючи на те, що ми почали працювати зі штаб-квартирою BNP Paribas Group ще до івенту, нетворкінг з представниками різних підрозділів банківської групи під час виставки допоможе нам розширити кількість країн, в яких ми будемо надавати свої послуги групі», - коментує Григорій Ковальський , Head of Business Development в IntelSoft.