Информационный заход «Новый порядок составления финансовой отчетности на основе Таксономии UA XBRL МСФО»

Асоціація «Незалежна асоціація банків України» (далі – НАБУ) в якості інформаційного партнера, спільно з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (далі - НКЦПФР) запрошує Вас взяти участь в безкоштовному інформаційному заході «Новий порядок складання фінансової звітності на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ».

Даний захід відбудеться 01 жовтня 2019 року о 15:00 у конференц-залі «Eleven Hall» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11 (будівля Укркоопспілки).

Формат зустрічі – круглий стіл, що має на меті загального ознайомлення учасників з новими нормативними вимогами щодо подання фінансової звітності на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ.

Під час заходу відбудеться обговорення та будуть надаватися роз’яснення провідними фахівцями НКЦПФР та Професійної асоціації корпоративного управління (далі – ПАКУ), що дадуть можливість зрозуміти сутність змін, що відбулися у нормативних документах, правові засади подання фінансової звітності за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі, та загальні відомості про Систему звітності в цілому.

У ролі спікерів виступлять:

  • Катерина Рафальська, директор департаменту НКЦБФР;
  • Ігор Андрусик, старший проектний менеджер «Проектного офісу з підтримки реформи фінансового сектору»;
  • Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ.


З програмою заходу яка розкриває ключові питання і рекомендації щодо складання фінансової звітності на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ Ви можете ознайомитися на сайті НАБУ за посиланням: https://nabu.ua/ua/zagalna-informatsiya-2.html


УВАГА! Участь у заході безкоштовназа умови обов’язкової попередньої реєстрації та підтвердження від організаторів! Кількість місць обмежена. Організатори залишають за собою право відмовити у реєстрації.


Для підтвердження своєї участі в круглому столі Вам необхідно зареєструватися в строк до 24 вересня 2019 року до 18-00, за телефоном: +380 44 22-88-759, 278-12-52, абоза допомогою електронної адреси організаторів info@cgpa.com.ua.


Сподіваємось на Вашу зацікавленість у даному заході, активну реєстрацію та плідну подальшу співпрацю.