Клиент «Кредобанка» победил в акции от Mastercard и посетит кинофестиваль «Berlinale-2019»

Клиент «Кредобанка» победил в акции от Mastercard и посетит кинофестиваль «Berlinale-2019»

Клієнт «Кредобанку» киянка Олена Михайлова стала переможцем акції Mastercard «Усе починається з чорно-білого кіно і завершується на червоній доріжці» та відвідає престижний кінофестиваль «Berlinale-2019», який відбувається у Берліні.


Головний приз акції «Усе починається з чорно-білого кіно і завершується на червоній доріжці» - поїздка на кінофестиваль, що включає авіапереліт Київ-Берлін-Київ, трансфер аеропорт-готель-аеропорт, проживання в чотиризірковому готелі, вечеря у BerlinSceneRestaurant, доступ на кінопоказ прем’єр фільмів-учасників фестивалю та екскурсія за лаштунки Berlinale-2019.

 

«Ми раді вітати переможницю чергової акції Mastercard у 2019 році серед клієнтів банку та бажаємо Олені гарної поїздки та захоплюючих вражень від світового кіно. Це вже не перша кіноакція, у якій перемагають клієнти «Кредобанку» - раніше наші переможці кілька разів відвідували Каннський міжнародний кінофестиваль та Одеський кінофестиваль. Шанс на перемогу має кожен клієнт, що користується платіжною картою банку та Програмою винагород Mastercard», – говорить виконавчий директор напрямку електронного та карткового бізнесу ПАТ «Кредобанк» Олександр Овчарук.

 

Акція  «Усе починається з чорно-білого кіно і завершується на червоній доріжці» тривала у період з 21 грудня 2018 року по 15 січня 2019 року. Для участі в ній було потрібно увійти до особистого кабінету програми винагород MasterCard та обрати спеціальну пропозицію з каталогу за 0 балів. Це вже друга перемога клієнта банку в акціях Mastercard цього року – нещодавно за перемогу в акції «Ваш квиток у компанію чемпіонів з KredoBank та Програмою винагород Mastercard» було вручено поїздку на австрійський гірськолижний курорт Кіцбюель.

 

Довідка:

АТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У жовтні 2017 року «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес». У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».   


Прес-служба АТ «Кредобанк»