Конференция «УПРАВЛЕНИЕ проблемной задолженностью, ИННОВАЦИИ 2020»

Останні законодавчі новації у сфері управління проблемною заборгованістю, інновації та нові технології у сфері протидії кредитному шахрайству, покращення кредитного скорингу і управління стресовими активами, практичні кейси від провідних банків та ділова гра «Цифрова трансформація служби Collection», - ці та інші питання будуть розглянуті 03 березня 2020 року в рамках Х Ювілейної Конференції «УПРАВЛІННЯ ПРОБЛЕМНОЮ ЗАБОРГОВАНІСТЮ, ІННОВАЦІЇ 2020», яку проводить компанія «Business-Format» за інформаційної підтримки Незалежної асоціації банків України (НАБУ).   

Програма Конференції:

  • Сесія 1 – Стратегічна – розгляд останніх законодавчих ініціатив та змін у сфері управління проблемною заборгованістю.  
  • Сесія 2 – Інноваційна – інновації і нові технології у сфері протидії кредитному шахрайству, покращенню кредитного скорингу і управлінню стресовими активами.
  • Сесія 3 – Практична - практичні кейси від провідних банків у сфері стягнення проблемної заборгованості і підвищення ефективності служби Collection.

 

NEW!  В рамках Конференції пройде панельна дискусія на тему «Як підвищити ефективність виконавчого провадження на сучасному етапі» та ділова гра «Цифрова трансформація служби Collection».

Дата та час: 03 березня 2020 р. з 8:30 до 18:00 год.

Місце проведення: м. Київ, вул. Предславинська, 35Д, конференц-зал готелю Alfavito Hotel 4.

Для членів НАБУ діє знижка 10%.

Детальна інформація та реєстрація на захід за посиланням: http://www.business-format.com.ua./ru/events/debt-collection-2020   або за тел.: +38 (056) 375 7280 (-81, -82, -03) або по е-mail: office@business-format.com.ua