Креді Агріколь лідер рейтингу соціальної відповідальності серед банків за версією Стандарт-Рейтинг

Креді Агріколь посів перше місце рейтингу соціальної відповідальності банківського сектору, який підготував Стандарт-Рейтинг за підсумками першого півріччя 2022 року. Рейтингове агентство відзначило внесок банку в підтримку економіки України. Банк сплатив наперед податків на 100 млн грн, а в рамках державної програми «Доступні кредити 5–7–9%» надав біля 1,2 млрд грн кредитів, більшу частину з яких отримали представники агробізнесу. В цілому Стандарт-Рейтинг зафіксував більше 20 ініціатив Креді Агріколь на підтримку українців під час війни.

«Ми спрямовуємо максимум зусиль на підтримку клієнтів, співробітників і суспільства під час війни. Як стратегічний партнер агробізнесу ми продовжуємо надавати кредити нашим клієнтам: навесні підтримали їх під час посівної, а тепер фінансуємо збір урожаю. В рамках програми КСВ We Care! ми спрямували майже 20 млн гривень на різні благодійні проекти, здебільшого на придбання медичного обладнання для лікарень та підтримки постраждалих від війни. Це рекордна сума за всю історію роботи банку на українському ринку. Як відповідальний роботодавець ми гарантували всім співробітникам робочі місця, виплату заробітних плат та соціальні виплати у повному розмірі, допомогли з евакуацією тим, хто цього потребував. Ми продовжуємо робити добрі справи, адже віримо, що так наближаємо мирне майбутнє в Україні» - коментує Стефан Фаллік, член правління Креді Агріколь Банку.

Створюючи рейтинг соціально-корпоративної відповідальності банків, Стандарт-Рейтинг враховував як формальні показники, такі як: витрати банків на податок на прибуток, їх участь у ринку військових ОВДП, так і неформальні ознаки соціальної активності, про які заявляли самі банки: умови для позичальників на час війни, участь у соціальних проектах, гуманітарних місіях, фінансування проектів, пов’язаних з укріпленням оборони міст та переселенням вимушених мігрантів.

Креді Агріколь суттєво збільшив розмір благодійної допомоги Україні у цьому році через війну. Банк спрямував майже 20 млн гривень на підтримку лікарень та допомогу постраждалим від війни. Всі добрі справи Креді Агріколь здійснює в рамках власної програми корпоративної соціальної відповідальності We Care!, яка включає: благодійність, волонтерство, екоініціативи та турботу про співробітників.