Кредобанк – генеральний партнер фестивалю «Музика в старому Львові»

Кредобанк вже традиційно став генеральним партнером IX Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові», який триватиме до 28 серпня 2022 року. Захід відбувається у партнерстві із фестивалем «Музика у старому Кракові», що є важливою подією у сфері культурної співпраці України та Польщі.

Цьогоріч у рамках фестивалю відбудеться сім подій в кількох локаціях, зокрема - Соборі святого Юра, Львівській національній філармонії та Кракові. На сценах міст України й Польщі, окрім польських солістів і колективів також виступлять виконавці з Києва, Харкова, Сіверськодонецька, Маріуполя, Івано-Франківська, Луганська та Львова.

У День Незалежності України символічно у воєнний час в Архикатедральному соборі Святого Юра виступить Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії (директор – Ігор Шаповалов). А в Польщі 26 серпня у Базиліці Найсвятішого Серця Господа Ісуса, що у Кракові, українські музиканти презентуватимуть відомий авторський проєкт Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» – «Три Моцарти». Завершиться фестиваль у Львові програму під назвою «Adagio без війни».

«Ми незмінно підтримуємо фестиваль «Музика в старому Львові» вже сьомий рік. На сьогодні цей культурний проєкт є одним із стратегічних та важливих як для Польщі, так й для України, адже він не лише підкреслює максимально дружні взаємини двох країн, а й дає змогу українцям і полякам якомога більше познайомитися з перлинами музичного мистецтва обох країн», – говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика.

З програмою подій фестивалю «Музика в старому Кракові» можна ознайомитись тут.