«Кредобанк» прошел сертификационный аудит системы управления информационной безопасностью по стандарту ISO 27001: 2013

«Кредобанк» успішно пройшов сертифікаційний аудит системи управління інформаційною безпекою та першим серед українських банків отримав сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 27001:2013 за сферою діяльності «Управління інформаційними активами стосовно діяльності та послуг».

 

Сертифікаційний аудит було проведено німецькою інспекційно-сертифікаційною компанією TUV NORD CERT GmbH. «Кредобанк» успішно пройшов всі етапи аудиту відповідно до затвердженої методики аудитування i сертифікації та отримав підтвердження того, що комплексна система управління інформаційною безпекою банку повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 27001:2013.

 

Стандарт ISO 27001:2013 носить управлінський характер і спрямований на впровадження процесів, що дозволяють забезпечити належний рівень інформаційної безпеки організації, а також встановлює вимоги до оцінки та обробки ризиків інформаційної безпеки.

 

«Сертифікація за міжнародним стандартом ISOпідтверджує, що впроваджена в «Кредобанку» комплексна система управління інформаційною безпекою розроблена з урахуванням кращих світових практик забезпечення інформаційної безпеки, а всі процеси банку відповідають найвищим стандартам захищеності. Надійна комплексна система управління інформаційною безпекою знижує рівень фінансових ризиків, пов’язаних з інформаційною безпекою, та підвищує надійність банку та роботи його систем», - говорить голова правління АТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі.