Кредобанк розпочинає співпрацю з ДП «СЕТАМ»

Кредобанк розпочинає співпрацю з ДП «СЕТАМ» – державною системою електронних аукціонів з продажу арештованого і банківського майна. Відповідну угоду, яка дозволить банку безпосередньо виставляти пропозиції на онлайн-аукціоні, було підписано на початку листопада.

Відповідно до умов угоди, банк зможе виставляти на електронні торги всі види заставного та арештованого майна, а також права вимоги боргу. Продаж здійснюватиметься на класичних аукціонах без зниження ціни (англійський) та аукціонах з покроковим зниженням ціни (голландський). Покупцями майна на онлайн-аукціонах можуть стати усі бажаючі, що зареєструються в системі продажів OpenMarket.

«Ми розпочинаємо співпрацю з ДП «СЕТАМ», бо переконані, що виставлені на його майданчику об’єкти забезпечення будуть об’єктивно оцінені та продані. Команда «СЕТАМ» за роки роботи показала свою дієвість, і тепер ця платформа є найвідомішою в Україні. На мою думку, ціни за активи на СЕТАМ є дійсно ринковими, оскільки ця система сьогодні фактично формує ринок. Чесність та прозорість формування ціни на активи, що продаються, особливо важлива в умовах економічних викликів воєнного стану. У процесі реструктуризації та стягнення ми намагаємося знайти такі рішення, які б дозволили провадити свою діяльність та одночасно повертати борги банку, і прозоре формування ринкової ціни на активи на цьому етапі допоможе в цьому і нам, і клієнту», – говорить виконавчий директор напрямку управління непрацюючими активами АТ «Кредобанк» Анджей Голка.

«Команда ДП «СЕТАМ» готова до плідної співпраці з Кредобанком. Ми гарантуємо відкриті та чесні аукціони. Ми завжди прислухаємося до пропозицій зі сторони як продавців, так і покупців та активно залучаємо нову аудиторію, зацікавлену у купівлі. Завдяки конкурентним торгам за весь час через OpenMarket було успішно реалізовано понад 77 тисяч лотів на загальну суму 19,2 млрд грн», – зазначив заступник генерального директора з розвитку ДП «СЕТАМ» Давид Салахутдінов.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи склала 19,2 млрд грн.