«Кредобанк» - в ТОП-5 ведущих медиа-рейтингов сентября

«Кредобанк» посів четверте місце  у рейтингу надійності банківських депозитів за підсумками другого кварталу 2019 року,   від рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг», а також четверте місце рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші», за підсумками другого кварталу 2019 року.

При складанні 26-го рейтингу надійності банківських депозитів аналітики агентства «Стандарт-рейтинг» оцінювали публічну інформацію банків, оприлюднену Національним банком України, за моделлю CAMEL, а в процесі оцінки вивчали окремі групи факторів та встановлювали їх вплив на надійність депозитів. До уваги бралися капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, доходність операцій, дисбаланс між активами та зобов’язаннями в іноземній валюті, масштаб діяльності, підтримка акціонерів та якість депозитних програм.

Аналітики журналу «Гроші» при складанні рейтингу враховували не лише основні фінансові показники, а й якість кінцевих бенефіціарів банку, наявність чи відсутність скарг на виплати, ставку за вкладами фізичних осіб на три місяці, а також динаміку зміни коштів фізичних осіб.

 «Висока оцінка «Кредобанку» в українських медіа-рейтингах є черговим підтвердженням високої надійності роботи банку та привабливості його послуг для клієнтів. Нам особливо приємно, що надійність «Кредобанку» підтверджує не тільки належність до потужної міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski, а й позитивні бізнес-показники та дотримання усіх економічних нормативів», – – говорить Перший Заступник Голови Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.