«Кредобанк» вошел в ТОП-5 рейтинга надежности депозитов украинских банков

«Кредобанк» посів четверте місце у рейтингу надійності банківських депозитів України, який вже 24-й раз проводить українське рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» на підставі публічної інформації про роботу банків та їхньої фінансової звітності за підсумками 2018 року.  

Як зазначають аналітики агентства, при визначенні підсумків рейтингу було враховано те, що «Кредобанк» за 2018 рік продемонстрував приріст власного капіталу на 36,27%, а також зміг збільшити свій чистий процентний дохід на 20,62%. Також була високо оцінена підтримка акціонера  з огляду на належність банку до найбільшої польської банківської групи з державним капіталом – PKO Bank Polski, яка є лідером польського банківського сектору.

«Високий результат «Кредобанку» в рейтингу надійності банківських депозитів за підсумками 2018 року підтверджує як зростання фінансових показників, так і збільшення рівня довіри клієнтів до банку, – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. – Нам особливо приємно, що вирішальним фактором перемоги рейтингу депозитів стала не стільки належність до найбільшої фінансової групи Польщі, скільки зростання капіталу та доходів, низький рівень проблемних кредитів та дотримання обов’язкових нормативів.

До 24-го рейтингу надійності депозитів українських банків було включено 60 банків, з них 18 отримали найвищу оцінку. При оцінці надійності депозитів аналітики агентства враховували низку факторів, включаючи показники фінансової звітності банків та динаміку їхніх нормативів, що підлягають публікації. Вже традиційно серед банків з високою надійністю депозитів домінують банки з участю іноземного капіталу та державні банки. До першої п’ятірки рейтингу увійшли 3 банки з європейським капіталом.  

З повним офіційним повідомленням агентства можна ознайомитись тут.

Довідка:

АТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A.

Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2018 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. 

У лютому 2018 року банк отримав 1 місце премії «ProstobankAwards» в номінаціях «Іпотечні кредити для нерухомості на вторинному ринку», «Бланкові овердрафти» та «Депозити для бізнесу», у березні 2018 року – друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків від журналу «Гроші» та 5 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу «Мінфін». У квітні 2018 року банк отримав 3-тє місце в номінації «Автокредит» та «Іпотечний кредит» і 6-те місце в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому і середньому бізнесу» щорічного рейтингового дослідження «50 найбільших банків України» від агентства «Фінансовий клуб».   
 

Прес-служба АТ «Кредобанк»