«Кредобанк» выступил партнером 26-го Форума издателей во Львове

«Кредобанк» виступив партнером однієї з найбільших подій року в культурному житті Львова  26-го Форуму видавців, що відбувся 18-22 вересня 2019 року. Партнерство з Форумом видавців став черговим кроком соціальної ініціативи «Читаймо разом з KredoBank», що реалізується банком вже другий рік поспіль.

Цьогорічний Форум видавців – це масштабний фестиваль читання, що включав не тільки великий книжковий ярмарок та концерт «Ніч поезії та музики», а й майже 100 різноманітних подій на більш як 30 локаціях міста. Крім організаційної підтримки форуму, «Кредобанк» подарував користувачам соціальних мереж комплекти з найкращих книг, представлених на форумі, а керівництво банку взяло участь у бізнес-сніданку «Щорічний BookForum - подія що змінює Львів і Україну» разом із засновницею Форуму видавців, директоркою Українського інституту книги Олександрою Коваль.

«Співпраця з Форумом видавців цього року у «Кредобанку» відбувається вперше, проте вже стала стратегічною в реалізації нашої соціальної ініціативи «Читаймо разом з KredoBank». У першому півріччі ми спільно успішно провели Всеукраїнський фестиваль дитячого читання «Книгоманія», нині ж маємо честь долучитися до успіху найбільшого книжкового фестивалю України. Переконаний, що разом з Форумом видавців у майбутньому ми зможемо вивести нашу соціальну ініціативу на новий рівень»,  говорить перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Ініціатива «Читаймо разом з KredoBank» була започаткована банком як соціальний проект у 2018 році. Головними її заходами минулого року стали дитяча театральна вистава, поставлена працівниками банку, озвучення дитячих казок австрійського письменника Ервіна Мозера, а також підтримка видання україномовної версії польської книги «Світ грошей», яка у доступній формі навчає дітей фінансової грамотності. У 2019 році головною подією ініціативи, крім партнерства з Форумом видавців, стала підтримка Всеукраїнського фестивалю дитячого читання «Книгоманія». «Кредобанк» виступив генеральним партнером цього фестивалю та організував у його рамках свій конкурс «Читаю з KredoBank – їду у Варшаву», переможець якого – учениця 7-го класу гімназії «Інтелект» з Дружківки Аліна Кульбачко отримала в подарунок поїздку до Варшави з візитом до найцікавішого в Польщі наукового центру для дітей «Копернік».