Кредобанк запроваджує онлайн-відкриття рахунків новим клієнтам

Відтепер клієнтом Кредобанку можна стати онлайн без візиту до відділень. За допомогою мобільного додатку банку та застосунку Дія нові клієнти – фізичні особи – можуть за лічені хвилини відкрити банківський рахунок, випустити цифрову картку з безкоштовним обслуговуванням та одразу використовувати її для розрахунків або отримання швидких переказів з Польщі та Європи.

Відкриття банківської картки онлайн у Кредобанку відбувається у кілька кліків. Усе, що для цього потрібно – мати встановлений застосунок Дія із закордонним біометричним паспортом або ID-карткою та номер українського мобільного оператора, а також завантажити застосунок KredoBank з App Store або Google Play і зареєструватися у ньому.

Одразу після онлайн-ідентифікації та електронного підписання документів клієнт отримує віртуальну цифрову картку в гривні з безкоштовним обслуговуванням на умовах тарифного пакету «Правильна карта». Карткою можна розраховуватися в мережі Інтернет та підключити її до будь-якого цифрового гаманця, що працює в Україні – сьогодні картки Кредобанку підтримують гаманці Apple Pay, Google Pay, Mi Pay, Garmin Pay, Swatch Pay. Клієнтові також автоматично відкривається ощадний рахунок «Кишеня» для зберігання коштів у гривні до запитання за ставкою 7% річних.

Після відкриття гривневої цифрової картки нові клієнти можуть одразу замовити віртуальну платіжну картку в одній з трьох іноземних валют – польських злотих, євро чи доларах США. На картки в польських злотих та євро можна одразу отримувати швидкі перекази з Польщі та з країн Європейського Союзу – усі необхідні для цього реквізити одразу доступні для завантаження в мобільному додатку, як і звичайні реквізити банківських рахунків кожної картки.

«Ми максимально спрощуємо відкриття рахунків і карток для наших нових клієнтів. Тепер, щоб стати клієнтом Кредобанку, не потрібно йти до відділення банку та заповнювати стоси паперових документів – досить мати смартфон з активним застосунком Дія. Відкрити рахунок та віртуальну банківську картку можна за кілька хвилин з будь-якої точки світу та одразу використовувати для платежів, а також отримувати швидкі перекази з Польщі та ЄС, які Кредобанк надає можливість отримати спільно зі своїм акціонером – найбільшим банком Польщі PKO Bank Polski. Завдяки розвиткові цифрових сервісів користування послугами Кредобанку ще ніколи не було таким простим, надійним та безпечним, як зараз», – говорить перший заступник голови Правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк.

«Дія покликана спрощувати документообіг до кількох кліків і берегти час користувачів, – говорить Денис Іванов, керівник команди Впровадження електронних послуг Мінцифри. – Завдяки можливості шерити документ через застосунок Дія користувачі можуть ділитись копією цифрового паспорта віддалено за лічені секунди. І не потрібно сканувати чи фотографувати свої документи. Кредобанк уже інтегрував можливість шерингу документів через Дію у свій застосунок і відтепер клієнти банку можуть відкрити рахунок швидко та легко – онлайн».

Відкриття віртуальних цифрових банківських карток через мобільний додаток для діючих роздрібних клієнтів Кредобанку доступне з квітня 2022 року. Віртуальну цифрову картку можна випустити як до нового, так і до існуючого рахунку в гривні, доларах США, євро або польських злотих. Новий рахунок для цифрової картки відкривається автоматично, а реквізити рахунку і картки одразу доступні в онлайн-банкінгу. Після відкриття карткою можна одразу оплачувати товари і послуги у мережі інтернет, а також додати її до електронних гаманців та розраховуватися у торгово-сервісній мережі і отримувати готівку в банкоматах, обладнаних безконтактними NFC-рідерами. Поповнювати цифрову картку можна будь-яким способом, як і звичайну картку – через онлайн-банкінг, переказом з картки на картку, переказом за реквізитами або SWIFT-платежем (для валютних карток).