КРИСТАЛБАНК вместе с детьми спортивного проекта Kids Autism Games поддержали хоккейную команду «Чайка»

24 березня на льодовій ковзанці «Атек» відбулася гра за участю хокейної команди «Чайка», яку відвідали дітлахи від 3 до 14 років спортивного благодійного проекту Kids Autism Games.
 
Організацію відвідування гри забезпечив КРИСТАЛБАНК, який виступає партнером ХК «Чайка», а також з 2016 року підтримує унікальний благодійний проект Kids Autism Games.
 
Хокейна гра відбулася в рамках півфіналу малого весняного кубку. Дітлахи вболівали та підтримували улюблену команду на трибунах. Після гри спортсмени ХК «Чайка» запросили юних уболівальників на лід та провели веселу фотосесію.
 
«Для КРИСТАЛБАНКу велика честь обєднатися з хокеїстами заради спільної мети – прилучати українських дітлахів до спорту. Разом ми зможемо підтримувати інтерес до спортивних занять та сприяти гарній фізичній підготовці нашої молоді», - відзначив Голова Правління Леонід Гребінський.
 
Хокейна команда «Чайка» була заснована ще у 2009 році. «Нам важливо, щоб відвідування спортивних ігор, стало доброю традицією для дітлахів. Своїм особистим прикладом ми мотивуємо до здорового способу життя. Бажання займатися спортом  потрібно розвивати з раннього дитинства», - прокоментував капітан ХК «Чайка» Микита Уваркін.