Круглый стол «FinTeh-решения для финансового мониторинга / комплаенс (сервис сбора информации), анализ и предотвращение рисков»

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі, організованому компанією YouControl за інформаційної підтримки Незалежної асоціації банків України на тему: «FinTeh-рішення для фінансового моніторингу/комплаєнсу (сервіс збору інформації), аналіз та запобігання ризиків», за інформаційної підтримки НАБУ. Захід відбудеться 02 листопада 2018 року о 16.00, за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під`їзд, 3 поверх, офіс 96.

Мета заходу - обговорення проблем банків у сфері комплаєнс та комплаєнс-сценаріїв із відповідними фахівцями банківського сектору. Захід дозволить оцінити наявні сценарії з точки зору адекватності, релевантності, необхідності та створення ще більш якісних інструментів експрес-аналізу.

Учасники зможуть поділитися досвідом, обмінятися думками, познайомитись із розробками YouControl, оцінити їх, внести свої бачення та побажання.

Питання, які будуть обговорюватися на заході:

  1. Оцінка існуючих комплаєнс-сценаріїв;
  2. Обговорення перспектив (додаткові можливості, джерела, логіка розрахунків);
  3. Погодження відповідного набору сценаріїв як “стандартного”/”мінімально необхідного” для перевірки контрагентів у сфері комплаєнс.

В результаті заходу учасники отримають інформацію про новий автоматизований продукт у сфері комплаєнсу, що здатен значно зекономити час та контролювати ризики, а також поділитись досвідом безпосередньо вплинувши на розвиток продукту.

У разі Вашої зацікавленості, просимо Вас підтвердити свою участь до 18.00, 01.11.2018 року, надіславши контактні дані учасників на адресу: n.lytvynenko@nabu.org.ua.