Круглый стол «ISDA - 4 буквы, которые могут запустить украинский рынок деривативов»

Асоціація «Незалежна асоціація банків України» (далі – НАБУ) запрошує Вас взяти участь у круглому столі «ISDA – 4 літери, які можуть запустити український ринок деривативів», який організовано USAID/FST спільно з Незалежною асоціацією банків України (НАБУ), Європейською бізнес асоціацією (ЄБА) та Американською Торговельною Палатою в Україні (АСС).

Захід відбудеться онлайн 15 квітня 2021 року з 14:00 до 16:00 засобами Zoom.

В ході круглого столу планується представлення та обговорення перших проектів стандартизованої документації для укладення позабіржових деривативів в Україні (так званої, локалізованої версії генеральної угоди ISDA). Розробленням такої документації займається юридична компанія DLA Piper Україна на замовлення USAID/FST.

Також у рамках круглого столу представники фінансового ринку (банки, торговці цінними паперами) та товарного ринку поділяться практичним досвідом укладення деривативів та обміняються думками щодо перспектив використання локалізованої документації ISDA в Україні.

З детальною програмою заходу можна ознайомитись за посиланням:

https://nabu.ua/images/uploaded/sys_media_doc/doc_6ed34ad1fbb250e87debbeadf2f10a78.pdf


Для участі у круглому столі необхідно зареєструвати представника (представників) банку у строк до 18:00 13 квітня 2021 року за електронною адресою: InfoUkraineFST@dai.com


Посилання на онлайн-конференцію буде надіслане зареєстрованим учасникам. Також буде доступна пряма трансляція на YouTube-каналі. Захід буде проводитися українською та англійською мовами.

Сподіваємось на Вашу зацікавленість та плідну подальшу співпрацю.