Круглый стол на тему: «Кредитные и ипотечные споры: судебная практика»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) запрошує Вас взяти участь у круглому столі на тему: «Кредитні та іпотечні спори: судова практика», організованому НАБУ спільно з юридичною фірмою «EVERLEGAL».

В рамках основної теми будуть обговорені питання, в тому числі, що стосуються: новацій законодавства у сфері кредитних та іпотечних спорів; стратегій позасудового звернення стягнення на предмет іпотеки; факторингу та відступлення прав вимоги, актуальної судової практики тощо.

Захід відбудеться 22 травня 2019 року о 9-30 (початок реєстрації о 09-00) в офісі НАБУ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, під’їзд № 3, поверх 3, офіс 96.

 

Для представників банків-членів НАБУ участь у круглому столі безкоштовна. Для участі у круглому столі просимо до 17-00, 21 травня 2019 року пройти реєстрацію, заповнивши відповідну електронну заявку за посиланням: https://forms.gle/b4ny8rJLY3orMRmi7


В разі неможливості перейти за посиланням, прохання направити інформацію про П.І.Б., посаду, та контактні дані (телефон, e-mail) представника Вашого банку на адресу асистента Координатора Комітету Світлани Ништи: s.nyshta@nabu.org.ua.


Просимо звернути увагу, що кількість учасників від однієї банківської установи обмежена – не більше 2-х осіб.


Із проектом програми заходу можна ознайомитись за посиланням: https://nabu.ua/images/uploaded/sys_media_doc/doc_3f3eb05cc164dd7753c96cea464a2786.docx


Сподіваємося на Вашу зацікавленість!