Круглый стол на тему: «Продажа имущества должников: лучшие практики»

НАБУ запрошує взяти участь у круглому столі на тему: «Продаж майна боржників: кращі практики», організованому НАБУ.


В рамках основної теми будуть обговорені питання, в тому числі, що стосуються: принципів діяльності та перспективних сфер впровадження існуючих систем продажу майна (СЕТАМ та Прозорро), продажу арештованого майна та майна банків-банкрутів, функціонування приватного електронного майданчика, а також основних новел впровадження електронних аукціонів в процедурах банкрутства тощо.

До участі у круглому столі запрошуються керівники та провідні фахівці структурних підрозділів банків-членів НАБУ.

Захід відбудеться 29 серпня 2019 року о 9-30 (початок реєстрації о 09-00) в офісі НАБУ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, під’їзд № 3, поверх 3, офіс 96.

Для представників банків-членів НАБУ участь у круглому столі безкоштовна. Для участі у круглому столі просимо до 15-00, 28 серпня 2019 року пройти реєстрацію, заповнивши відповідну електронну заявку за посиланням: https://forms.gle/HoPKpj2j68Pvewbe6


В разі неможливості перейти за посиланням, прохання направити інформацію про П.І.Б., посаду, та контактні дані (телефон, e-mail) представника Вашого банку на адресу асистента Координатора Комітету Світлани Ништи: s.nyshta@nabu.org.ua.


Із проектом програми заходу можна ознайомитись за посиланням:  https://nabu.ua/images/uploaded/sys_media_doc/doc_56d2105e3e9723340133338a49f4f4ea.docx


Сподіваємося на Вашу зацікавленість.

Другие статьи раздела