Курс-интенсив «Работа с проблемной задолженностью»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) інформує Вас про можливість стати слухачами курсу-інтенсиву «Робота з проблемною заборгованістю» Школи банківського та фінансового права, який акредитовано на 6 залікових балів Національною асоціацією адвокатів України!

Курс проходитиме з 22 по 24 січня 2020 р. на базі освітньої платформи Legal High School та включає 3 модулі:

  1. Реструктуризація заборгованості (Особливості реструктуризації проблемної заборгованості за українським законодавством. Регулювання реструктуризації транскордонної заборгованості. Case study. Юридичний супровід реструктуризації заборгованості української бізнес-групи).
  2. Проблемна заборгованість (Особливості організації роботи з проблемною заборгованістю в банку на різних етапах стягнення. Захист прав «проблемних» боржників. Як мінімізувати проблемну заборгованість).
  3. Спори, пов’язані з кредитами (Правові позиції у спорах щодо недійсності кредитних договорів. Спори щодо іпотеки та поручительства — актуальна судова практика. Участь банку в процедурах банкрутства боржника).


Місце проведення: м. Київ, вул. Микільсько-Ботанічна, 14/7, 1-й поверх.


Для представників банків – членів НАБУ діє знижка 20%. 


Детальна інформація та реєстрація на захід за посиланням: https://lhs.net.ua/probl_zaborg/ або за тел.: (050) 449-01-09 та (050) 460-40-06 (техпідтримка).