«МТБ БАНК» продолжает работать и предоставлять услуги клиентам в полном объеме

Шановні клієнти!

У зв’язку з поточною ситуацією, яка викликає необхідність перешкоджання поширенню в країні коронавірусу COVID-19, ми дещо змінили в своєї роботі. Запевняємо вас, що ми робимо все, щоб банківські сервіси працювали безперервно. МТБ БАНК 26 років працює на українському фінансовому ринку і завжди в повному обсязі виконує зобов'язання перед клієнтами і партнерами.

Тимчасові обмеження на видачу і продаж клієнтам доларів США пов'язані з тим, що в умовах карантину припинено повітряне сполучення. Раніше банки поповнювали каси готівковою валютою через транспортування її з-за кордону літаками. НБУ запевняє, що наразі ця проблема вже вирішується і треба просто трохи почекати.

«МТБ БАНК» продовжує працювати і надавати послуги клієнтам в повному обсязі. У нас є все необхідне для цього – понад 40 відділень щодня (за винятком вихідних днів) працюють по всій країні. У відділеннях постійно, кожні дві години, проводиться прибирання всіх поверхонь за допомогою дезінфікуючих засобів. Ми контролюємо відстань черзі і не допускаємо великого скупчення людей. У зв'язку з тим, що частина підприємств і установ, в також торгівельних мереж в Україні повністю закривається і до них не буде доступу, ми тимчасово припиняємо роботу деяких відділень, розташованих в них. Тимчасово не будуть працювати:

  • - БОРИСПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПАТ "МТБ БАНК" №24 (каса) ,Київська область, Бориспільський р-н, с. Гора, вул.Бориспіль-7 (МА «Бориспіль»)
  • - ЮЖНЕНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПАТ "МТБ БАНК" № 5, Одеська область, м. Южне, вул. Заводська, 3 – Е
  • - ОДЕСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПАТ "МТБ БАНК" № 7, Одеса, вул. Бочарова, 60
  • - ОДЕСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПАТ "МТБ БАНК" № 8, Одеса, вул. Одарія, 1
  • - ОДЕСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПАТ "МТБ БАНК" № 48, Одеська обл., м. Одеса, вул. Велика Арнаутська 23-Б
  • - ЧОРНОМОРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПАТ "МТБ БАНК" № 19, Одеська обл., м. Чорноморськ, проспект Миру, 33


Ви завжди можете звернутися в інші найближчі наші відділення.

Також, тимчасово, з 19.03.2020 змінено режим роботи з клієнтами Центральних та роздрібних відділень з 09:00 до 15:00 без перерви на обід, щоденно, крім суботи та неділі. А Чорноморське відділення №14 буде працювати з 8:00 до 20:30 годин.

Для розрахунків користайтеся нашими безконтактними картками, підключайте сервіси Google Pay/Apple Pay – це не тільки зручно, а й безпечно. Також пропонуємо користатися дистанційними каналами обслуговування - мобільним додатком MTBplus та Інтернет-банкінгом.

Турбота про кожного нашого клієнта і якість надання послуг – це наш головний пріоритет.


Відповіді на будь-які питання можна вирішити, зателефонувавши до нашого колл-центру: 0-800-500-255