НАБУ НАЧИНАЕТ 8-Й СЕЗОН «КУБКА ЧЕМПИОНОВ НАБУ»

НАБУ НАЧИНАЕТ 8-Й СЕЗОН «КУБКА ЧЕМПИОНОВ НАБУ»
Традиційно до дня банківського працівника НАБУ розпочинає 8-й сезон всеукраїнського турніру з футзалу серед банків-членів НАБУ – «Кубок Чемпіонів НАБУ – 2019»

Вже восьмий рік поспіль НАБУ ініціює активний відпочинок серед представників банківського сектору. Футзал – саме той вид активного відпочинку, завданням якого є формування корпоративного духу. Емоційний підйом під час гри плекає почуття єдності, організованості й згуртованості. Закладає дружні відносини, трансформуючи запал конкуренції на завзяття співпраці, що допомагає досягти максимальних результатів у роботі.

Саме тому вже восьмий рік поспіль гаслом турніру є лозунг «Ми граємо в одній команді».

Для банків-членів НАБУ участь у турнірі безкоштовна. Від кожної установи до участі в турнірі допускається лише одна команда у складі до 12 гравців, котрі є співробітниками цієї банківської установи не менше 1 року.

Для участі в турнірі командам необхідно строком до 08 квітня 2019 року пройти реєстрацію, заповнивши відповідну електронну заявку за посиланням:
Кількість місць обмежена – до участі в турнірі цього року допускається максимум 16 команд.

У термін до 11.04.2019 р. (включно) командам-учасникам необхідно надати оригінали медичних довідок або командних розписок та «паспорт команди» - довідку з відділу кадрів, що підтверджує їхні місце та термін роботи. Шаблон паспорту команди та розписки можна завантажити за посиланням:

Попередньо жеребкування заплановано на 11 квітня 2019 року, детальну інформацію буде направлено зареєстрованим командам додатково.

Чекаємо на Вашу активну участь та заздалегідь бажаємо всім командам успіху!