Онлайн-Запад "Как можно улучшить отношение потребителей к банковскому рынку?"

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) запрошує Вас взяти участь в онлайн-заході «Як можна покращити ставлення споживачів до банківського ринку?», який проводиться спільно з Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній.


Захід відбудеться 24 вересня з 14:00 до 16:30 онлайн.

Дискусію буде присвячено двом взаємопов’язаним питанням: по-перше, на заході буде представлено результати дослідження практики роботи банків зі скаргами споживачів, яке було проведено на замовлення Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» у травні-червні 2020 року та у якому взяли участь 20 топ-банків України.

Також заплановано презентацію спільної ініціативи Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та Української асоціації фінтех та інноваційних компаній щодо створення національної платформи медіації «ФінCкарга» для роботи зі скаргами споживачів фінансових послуг, який сприятиме покращенню взаєморозуміння та відносинам між споживачами та банками.

Програма заходу доступна за посиланням. За додатковою інформацією щодо участі Ви можете звертатися за електронною адресою: InfoUkraineFST@dai.com . Посилання на трансляцію буде надіслано Вам після реєстрації.