Ощадбанк - уполномоченный банк государственной программы для поддержки AПК

Ощадбанк став уповноваженим банком урядової програми для сільгоспвиробників з придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 20% її вартості з держбюджету. Відкривши рахунок і здійснивши оплату техніки та обладнання через Ощадбанк, сільгоспвиробники отримають 20% компенсації на безповоротній основі.
 
«Для Ощадбанку підтримка сільгоспвиробників, що формують аграрну міць держави, є стратегічно важливою. Запровадження такої програми - приклад своєчасної ініціативи уряду, адже компенсація вартості техніки є інструментом, який враховує як інтереси національних виробників, так і інтереси сільгоспвиробників, які потребують техніку. Наразі ми очікуємо великий інтерес від виробників щодо участі у програмі, та вже розпочали прийом документів. Зі свого боку в банку створили зручні та лояльні умови для своїх клієнтів-аграріїв, наприклад, обробка пакету документів та обслуговування відкритого рахунку буде безкоштовним», - зазначила директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Інна Кравчук.

Довідка: 

За бюджетною програмою на 2017 рік передбачено 550 млн грн у рамках держпідтримки аграрних виробників. На 2018 р. планується збільшення до 900 млн грн, а у 2019-2021 рр. – до 1,5 млрд грн.

Перелік техніки, 20% вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету розміщений за посиланням: http://www.minagro.gov.ua/uk/ministry?nid=24055

Процедура надання часткової (20%) компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва: http://minagro.gov.ua/uk/budget?nid=24296