Последние тренды уголовного процесса и их последствия для банковского сектора. Круглый стол НАБУ и юридической компании VB PARTNERS

1У середу, 6 квітня, у Незалежній асоціації банків України відбувся круглий стіл «Зміни КПК та нові тренди в сфері кримінального процесу», організований спільно з юридичною компанією VB PARTNERS.

Наприкінці минулого року двічі вносилися значні зміни в КПК, одні з них отримали неформальну назву «#СтопМаскиШоу». Наслідки цих змін і були ключовою темою дискусії.

Під час заходу, партнер, керівник практики White-Collar Crime в VB PARTNERS Денис Бугай деталізував зазначені зміни і надав прикладні поради в частині правил проведення обшуків, обов’язкового доступу адвокатів до обшуків, оскарження неправомірних дій по вилученню майна, інструментів закриття кримінальних проваджень і т.д.

2Також, для учасників круглого столу був проведений case study. Спільно з начальником юридичного управління DV Bank, Михайлом Мельником, партнер, адвокат VB PARTNERS Олександр Лук’яненко, докладно розібрав практичний кейс та поділився стратегією і планом дій для співробітників банківських установ під час проведення слідства. Також, Олександр надав чіткий алгоритм щодо повернення майна, вилученого під час обшуку.

Три години плідної та цікавої дискусії дозволили аудиторії отримати вичерпні відповіді на свої запитання.

Ознайомитися з презентаціями спікерів можна за посиланням: https://nabu.ua/images/uploaded/sys_media_arc/arc_6496561c703e7dea5b663cb36586a506.zip?admin=true