Панельная дискуссия на тему: «Обсуждение ключевых новаций проекта изменений в Закон Украины« О банках и банковской деятельности »по отдельным вопросам регулирования банковской деятельности»

НАБУ запрошує банки до участі 1 листопада 2019 р. в панельній дискусії на тему: «Обговорення ключових новацій проекту змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» щодо окремих питань регулювання банківської діяльності».

 

Мета заходу – досягти консенсусу між регулятором і учасниками банківського ринку щодо ключових питань регулювання банківської діяльності, що містяться у розробленому Національним банком України (далі – НБУ) проекті Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань регулювання банківської діяльності».

 

Головні питання для обговорення:

  1. Зміни у системі корпоративного управління банків (порядок визначення / зміни персонального складу/припинення повноважень ради і правління; виключна компетенція ради; керівники банку (ключова особа; зміни у складі пов’язаних осіб).         
  2. Наглядові новації (обмеження щодо викупу акцій банку; умови визначення внутрішнього капіталу; критерії змін складових регуляторного капіталу; призначення уповноваженого службовця НБУ як дублюючого куратора).
  3. Юридичні аспекти (контроль за банківською таємницею, її розкриття; арешт/стягнення/зупинення операцій; істотна участь, структура власності).


Програма заходу додається.


До участі в панельній дискусії запрошені представники профільних департаментів НБУ з питань безвиїзного нагляду, методології, фінансового моніторингу, ліцензування та Юридичного Департаменту, представники Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові, керівники банків та експерти.


Захід відбудеться 1 листопада 2019 р. з 9:00 до 16:00 год. за адресою: м. Київ, вул.Антоновича, 50, конференц-хол ДЕПО, зал «Фіолет». Для банків-членів НАБУ участь у заході безкоштовна.


Зареєструватись до участі у панельній дискусії можна до 18:00 год.  25.10.2019, заповнивши електронну форму за посиланням: https://forms.gle/BTWRU2Q3awQQuRFJ6  або за електронною адресою i.pushkar@nabu.org.ua .


Сподіваємось на Вашу зацікавленість у заході, що проводиться НАБУ для вирішення важливих системних питань регулювання банківської діяльності.