Первые 17 клиентов МСБ получили кредитные каникулы от Сбербанка

Ощадбанк розуміє потребу підприємців у підтримці та захисті бізнесу і підставляє кредитне плече. Банк розпочав надання кредитних канікул клієнтам мікро- та малого бізнесу для зниження фінансового навантаження на них в умовах карантину.

Підприємці можуть скористатись відстроченням  платежів за тілом кредиту до трьох місяців за кредитами у формі невідновлюваної кредитної лінії та строкового кредиту.

«У складний час потрібно допомагати один одному. Ощадбанк іде назустріч клієнтам – підприємцям, аби вони вистояли в цей непростий період та згодом продовжили нормальне функціонування свого бізнесу. Така підтримка для них є вкрай необхідною, так само як і для банку та країни загалом. Ми зберігаємо для себе клієнта, а для країни – роботодавця й платника податків. Тому ми підставляємо кредитне плече тим, хто цього насправді потребує і хто, віримо, вже незабаром зробить свій внесок у відновлення економіки», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.


Перші 17 клієнтів, зокрема з галузей машинобудування, будівництва, готельного та ресторанного бізнесу, розважальних послуг, торгівлі, автомобільної сфери (продаж та виробництво), металургії, туризму, транспорту (міжнародні пасажирські перевезення), вже отримали кредитні канікули
.

Для отримання додаткової інформації просимо клієнтів МСБ звертатись до менеджера з обслуговування, а також до Контакт-центру Ощадбанку за телефонами: 0 800 219 800 або (044) 363 01 03.

Прес-служба Ощадбанку