Платежный баланс Украины: аналитика экспертов UKRSIBBANK

«Платіжний баланс України в квітні зафіксував невеликий дефіцит в розмірі 45 млн доларів США після профіциту в 645 млн доларів США, зафіксованого в попередньому місяці. Поточний рахунок в квітні був практично збалансований. Ми очікуємо, що істотні виплати за державним боргом в травні, а також сезонне закачування газу в сховища будуть надавати додатковий тиск на платіжний баланс», - ключова інформація  аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 5 червня 2019 р.
 
Більше інформації: аналітики та даних  читайте за посиланням https://my.ukrsibbank.com/ua/capital-markets/analytical-reviews/

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують "Ukrainian Capital Markets Weekly".

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.