Премьера презентации инструмента, предназначенного для помощи банков в расчете резервов для МСФО 9 (оценка портфеля)

Асоціація «Незалежна асоціація банків України», в якості інформаційного партнера заходу, інформує Вас про проведення компанією «Делойт» прем’єрної презентації інструмента, покликаного допомагати банкам у розрахунку резервів за МСФЗ 9 (портфельна оцінка).

Зустріч орієнтована на фахівців департаментів з управління ризиками середніх та невеликих банків, діяльність яких безпосередньо пов'язана з імплементацією МСФЗ 9.

Буде запропоноване практичне рішення гострого питання, що хвилює середні та невеликі банки на етапі реалізації стандарту: чи існує простий та зрозумілий шлях, який допоможе впровадити вимоги МСФЗ 9 без надмірних інвестицій у дорогі ІТ-рішення та консультантів. Також буде обговорено можливі практичні моделювання очікуваних кредитних втрат у разі дефолту з метою формування резервів під знецінення на колективній основі.

Фахівці актуарної команди та департаменту управління ризиками компанії «Делойт» представлять розроблені на базі можливостей Excel шаблонні розрахункові інструменти для вирішення цих питань.

Презентація відбудеться 13 грудня 2017року, з 10:00 до 13:00 в офісі компанії «Делойт» за адресою: м. Київ, вул. Жилянська 48-50А, БЦ «Прайм», 2-й поверх.

Участь у події безкоштовна. Просимо звернути увагу, що кількість гостей обмежена, тож від одного банку може бути не більше двох осіб.

Реєстрація на захід проходить за посиланням:https://goo.gl/9fufxL.

Сподіваємось на Вашу зацікавленість та плідну співпрацю

Другие статьи раздела