ПриватБанк и Visa снизили тарифы на безопасные мгновенные международные переводы по картам

З початку квітня ПриватБанк знизив тарифи на безпечні для здоров’я міжнародні перекази за допомогою карток Visa. Так, зараз миттєвий переказ з картки Visa закордонного банку на картку Visa ПриватБанку через веб або мобільну версію Приват24 можна здійснити за удвічі нижчим тарифом 1,5% від суми переказу. Тарифи для p2p-переказів на картки Visa закордонних банків з карток ПриватБанку становлять 1% (min $1) від суми переказу.

Крім того, до кінця травня клієнти банку, які відправляють чи отримують міжнародні перекази на картки Visa, отримають кешбек в розмірі 100 грн. Для цього достатньо зареєструватися на https://promos.privatbank.ua/ua/vesnyanyy-keshbek, надіслати або отримати переказ з карткою Visa від $100 (в екв.) через один з дистанційних каналів ПриватБанку та оплатити карткою 5 покупок від 100 грн кожна.

У ПриватБанку надіслати переказ з карток Visa можна в доларах, євро або гривні через Інтернет-банк Приват24 або додаток Privat24. Щоб переказати гроші, достатньо знати лише номер картки отримувача.