Рабочая встреча с НБУ "Особенности осуществления банками операций по документарным аккредитивам"

Уважно аналізуючи лист регулятора від 16.05.2019 № 20-0007/25871 щодо особливості здійснення банками операцій за документарними  акредитивами, фахівці банків з торговельного фінансування прийшли до висновку о необхідності подовження співпраці з експертами Національного банку України ( далі – НБУ)  з метою обговорення наступних питань:

  1. Перегляд підходів до визначення кредитного ризику щодо банків –емітентів.
  2. Удосконалення порядку валютного нагляду банків за дотриманням резидентами граничних строків розрахунків за операціями з експорту товарів.


З метою всебічного розгляду порушених питань, конструктивного та результативного діалогу між банками та регулятором, відпрацювання спільної консолідованої позиції щодо управління ризиками, пов’язаними з виконанням операцій з банками – емітентами та валютного регулювання,  НАБУ планує провести робочу зустріч.


Виходячи з наведеного вище, звертаємось до Вас з проханням делегувати відповідальних представників Департаментів відкритих ринків,  банківського нагляду, фінансового моніторингу, методології , юридичного та бухгалтерського  обліку  для участі у даної робочої зустрічі.


Зустріч запланована на 12 червня 2019 року о 16:00 в приміщенні НАБУ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, під’їзд 3, офіс 96.


Щодо будь-яких організаційних питань, відповідальна особа зі сторони НАБУ Косточкіна О.А., тел. 300-10-15 ( 050-355-13-98).

Сподіваємось на підтримку даної ініціативи банківської спільноти,  плідну подальшу співпрацю та  зворотній зв'язок.