Настоящее Свадьба проекта «Всемирный день сбережений в Украине-2018» состоялось!

Настоящее Свадьба проекта «Всемирный день сбережений в Украине-2018» состоялось!

В суботу, 3 листопада 2018, у Києві відбулося справжнє Родинне свято в рамках проекту «Всесвітній день заощаджень в Україні-2018», головною метою якого є стимулювання та збереження ідеї заощадження коштів.

Так, успадковуючи найкращі традиції Групи Інтеза Санпаоло, ПРАВЕКС БАНК як найсімейніший банк, з радістю підтримав таку гарну ініціативу, яка щорічно відбувається за підтримки Незалежної асоціації банків України (НАБУ), за ініціативи банків-членів НАБУ та Фонду ощадних кас Німеччини “Sparkasse”.

На святі навіть найменші гості розважилися у веселих та пізнавальних конкурсах на 13-ти різних інтерактивних локаціях від НАБУ, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Університету банківської справи, фонду Таблеточки и 9-ти банків-членів НАБУ, серед яких вже традиційно був і ПРАВЕКС БАНК.
alt

Були цікаві та несподівані відповіді діток, наприклад, куди ховають кошти, які старанно виконували завдання та брали участь в іграх.

Для довідок:

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,9 млн.клієнтів у 4 500 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло акож присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,5 млн.