Праздничное заседание Клуба главных бухгалтеров

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) за доброю традицією напередодні старого Нового Року запрошує Вас прийняти участь у святковому засіданні Клубу головних бухгалтерів (далі – КГБ), присвяченого загальним питанням обліку та статистичної звітності в 2018 році.

Нас усіх цікавлять результати нашої річної роботи по впровадженню першого етапу МСФЗ 9, а саме нового Плану рахунків, оцінка та аналіз Національного банку, підсумки щодо стану подання щоденної звітності, нововведення з обліку простроченої заборгованості, підходи до припинення визнання активу відповідно до нормативно правових актів НБУ.

Актуальним є питання впровадження нового МСФЗ 16 «Оренда», який банки повинні застосовувати з 2019 року: заплановані зміни до Плану рахунків, вплив на податковий облік (вибуття об’єктів), облік капітальних ремонтів орендованих приміщень та вплив на звітність.

Гостями нашого Клубу, як зазвичай, будуть керівники та фахівці Департаментів бухгалтерського обліку, статистики та звітності, яким Ви матимете можливість задати найбільш хвилюючі питання та отримати вичерпні відповіді.

Крім того, завжди буває корисно обмінятися існуючими проблемними питаннями з однодумцями та отримати пропозиції щодо їх вирішення, оскільки саме спільними зусиллями та в дружній атмосфері народжуються відповіді на найскладніші питання.

Засідання Клубу відбудеться 12 січня 2018 року о 15:00 в приміщенні НАБУ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, під’їзд 3, офіс 96.

Для участі в засіданні просимо до 10.01.2018р. (до 17:00) пройти електронну реєстрацію за посиланням: https://goo.gl/forms/UsWmXmyciMAbmRSZ2(в разі наявності запитань до пана Лукасевича, просимо також зазначити це заздалегідь під час реєстрації).

Сподіваємось на Вашу зацікавленість, активну реєстрацію та плідну подальшу співпрацю.