TaxFree4U для клиентов Индустриалбанка: путешествуйте и покупайте с удовольствием!

Стає дуже жарко!  І не тільки через аномальну спеку, а й серед учасників Літньої Акції від TaxFree4U для клієнтів Індустріалбанку!  На цей раз в Акції бере участь величезна кількість клієнтів, а це значить, що конкуренція за головний приз зростає з кожним днем.  Можливе навіть подовження Акції і ще один головний приз для вас!  Захоплює, чи не так?

Якщо ви ще не брали участі - швидше надолужуйте згаяне і станьте переможцем головного розіграшу цього літа! Нагадуємо умови акції:

З 15 травня 2019 року по 15 липня 2019 року клієнти Індустріалбанку та сервісу TaxFree4U можуть виграти 500 EURO для проведення шопінгу в Італії, Франції, Іспанії та Німеччині.  З усіх учасників, які виконають умови Акції, буде обрано переможця за допомогою сервісу випадкових чисел random.org!

 Хто може брати участь в акції?

Клієнти Індустріалбанку та сервісу TaxFree4U, які скористалися мобільним додатком вищезгаданого сервісу.  Додаток доступний на Android та iOSплатформах.


Як брати участь в акції?

  • Зареєструватися або бути зареєстрованим в додатку за промокодом "INDUSTRIAL" за посиланням: https://taxfree4u.eu/ru/registration/?promo=INDUSTRIAL
  • Зробити покупки на суму від 500 євро в одній з країн: Франція, Італія, Німеччина чи Іспанія, в період з 15.05.2019 по 15.07.2019.
  • І повернути ПДВ з сервісом TaxFree4U.
 
Умови акції максимально прості!  Чому б не спробувати удачу?

Переможець буде визначений 19 липня 2019 року.

Пакуйте валізи, встановлюйте мобільний додаток TaxFree4U і з прекрасним настроєм відправляйтеся у відпустку!  Вам обов'язково пощастить :)