«The 2nd annual Ukrainian banking day in London»

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ), як організатор банківського блоку в рамках «The 2nd annual Ukrainian banking day in London», запрошує Вас взяти участь у зазначеному заході, який відбудеться 11 червня 2019 року у м. Лондон, Le Méridien Piccadilly.

У нас вже є низка досягнень у напрямку відновлення довіри до фінансового сектору та пожвавлення кредитування реального сектору економіки. Але багато проблем і питань, що вимагають обговорення, все ще  залишаються, і, не в останню чергу, це захист прав кредиторів, способи вирішення проблем неповернених кредитів, адекватність вимог до капіталізації, плани щодо подальшої консолідації всередині сектору тощо.

Всі ці та багато інших найважливіших питань будуть обговорюватися на Українському банківському дні в Лондоні.

Серед спікерів: Катерина Рожкова (НБУ), Роман Шпек (НАБУ), Франсіс Маліж (ЄБРР), Руслан Демчак (ВРУ) та інші.

Ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням: http://strategy-council.com/en/events/the-2nd-annual-ukrainian-banking-day-in-london

Звертаємо Вашу увагу, що для банків-членів НАБУ при  попередній реєстрації буде додаткова знижка 15% за промо-кодом NABU15.


Запрошуємо Вас приєднатися до заходу та (за Вашим бажанням) виступити із стислою доповіддю або взяти участь у панельній дискусії.


У випадку Вашої зацікавленості просимо звертатися за тел.: +38(068) 966-51-84 або e-mail: l.zhukovskaya@nabu.org.ua