Украинский валютный форум

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) запрошує Вас взяти участь в Українському валютному форумі,  організованому компанією BankOnline та фінансовим порталом Мінфін, партнером якого виступає НАБУ.

Форум відбудеться 27 лютого 2019 року з 08:30 до 20:00 у конференц-хол «ДЕПО» (м. Київ, вул. Антоновича, 50).

Основна тема заходу – прийнятий Закон "Про валюту і валютні операції" (далі – Закон), підкріплений 7-ма нормативно-правовими актами Національного банку України. Учасники та експерти форуму пройдуться по гарячих слідах і розглянуть перші і реальні практичні кейси наслідків нововведень.

Зокрема, серед питань для обговорення:перспективи та наслідки вступу в силу Закону; податкові та правоохоронні нюанси проведення валютних операцій в нових умовах; валютний нагляд: функції банків, НБУ, ДФС і правоохоронців; юридична практика та механізми відстоювання своїх інтересів бізнесу в частині валютного законодавства; міжнародні перекази; онлайн обмін валют – технології і сервіси; курсовий прогноз в найближчій і довгостроковій перспективі; інвестиції за кордон, відкриття рахунків (практичні кейси) юридичними і фізичними особами. Як правильно відкрити рахунок і їм користуватися в рамках змін українського валютного законодавства. "Підводні камені"; план дій BEPS, Закон про SPLIT.

В якості спікерів виступлять: Олег Чурій; Емал Бахтарі; Михайло Довбенко; представники силового блоку – ГПУ, Національного антикорупційного бюро України, СБУ, прокуратури, податкової, авторитетних консалтингових, аудиторських і юридичних компаній.

Детальна інформація про форум та реєстрацію – за посиланням


Звертаємо Вашу увагу, що зареєстрованим учасникам від НАБУ надається знижка у розмірі 20% за промо-кодом SUCFNABU5