УКРГАЗБАНК на 60% осуществил операций от суммы лимита глобальной программы торгового финансирования (GTFP)

УКРГАЗБАНК на 60% осуществил операций от суммы лимита глобальной программы торгового финансирования (GTFP)

У першому кварталі 2018 року УКРГАЗБАНК здійснив операцій на 60% від суми ліміту глобальної програми торговельного фінансування (GTFP), що свідчить про успішну реалізацію стратегії УКРГАЗБАНКУ щодо співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).

Ефективне використання ліміту GTFP надає УКРГАЗБАНКУ можливість отримати збільшення суми ліміту, чим Банк планує скористатись вже у другому кварталі 2018 року.

У найближчих планах Банку отримати підтримку IFC у рамках глобальної програми торговельного фінансування у сфері відновлювальної енергетики, підтримці клієнтів сегменту МСБ та здійсненні угод в інших галузях економіки.

Зі свого боку IFC підтримує УКРГАЗБАНК у розвитку й використанні сучасних інструментів торговельного фінансування.  УКРГАЗБАНК вже отримав погодження від IFC щодо нових угод в рамках GTFP.

Довідка: International Finance Corporation  є однією з організацій Групи Всесвітнього банку та найбільшою установою в області глобального розвитку, яка працює виключно з приватним сектором розвинутих країн.

IFC  була створена у 1956 р. і знаходиться у власності 184 країн-членів, які спільно визначають її політику. Діяльність Корпорації в більш ніж 100 розвинутих країнах дозволяє компаніям і фінансовим установам на ринках створювати робочі місця, забезпечувати податкові надходження, удосконалювати корпоративне управління і покращувати екологічні показники діяльності, а також сприяти місцевим громадам.

Нагадаємо, 15 вересня 2017 року IFC та УКРГАЗБАНК підписали угоду про приєднання Банку до глобальної програми торговельного фінансування (GTFP) на USD 20 млн, що допомагає розширювати фінансову підтримку операцій з міжнародної торгівлі, відкрити нові ринки для українських експортерів й підтримати зусилля, спрямовані на модернізацію економіки та пришвидшення темпів її зростання.