УКРГАЗБАНК повышает депозитные ставки для Украинской во время карантина

Державний УКРГАЗБАНК потурбувався про те, аби українці, які зараз вимушені залишатися вдома, не втрачали свої кошти, а навпаки – примножували свої доходи завдяки підвищеним депозитним ставкам.

Так, відкрити депозитний вклад в УКРГАЗБАНКУ в гривні на строк від 3 до 6 місяців можна під 14% річних, а при сумі вкладу від 200 тис гривень, ставка за вкладом може бути підвищена до 15% річних. При розміщенні вкладу в доларах США на строк від 7 днів базова ставка буде 2,25%, але при сумі вкладу від 20 тис доларів США, вона може зрости до 5% річних. Якщо ж клієнт має вільні кошти у євро та відкриє вклад на строк від 9 до 12 місяців, його базова ставка за вкладом становить 2,5% річних, а при сумі вкладу від 10 тис. євро може зрости до 4,5% річних.

Клієнтам, які хочуть мати доступ до своїх коштів у будь-який час, УКРГАЗБАНК пропонує депозитну картку «Про-запас», як у національній, так і в іноземній валюті. Картка дозволить менше контактувати з готівкою, яка є джерелом розповсюдження бактерій, та мати постійний доступ до власних фінансів у режимі 24/7.

«Надійне збереження, а головне примноження коштів наразі чи не найактуальніше питання для українців. У період дії обмежувальних заходів в країні, багато хто тимчасово і вимушено залишається вдома аби вберегтися від вірусу. Але ж гроші мають працювати постійно, а тим більше зараз. Тому ми вирішили на час карантину, який був продовжений ще на 30 днів, підвищити наші ставки за вкладами беспрецедентно – до 15%  річних у гривні та до 5,25% річних у доларах США, щоб українці не втрачали кошти, а навпаки – мали гарну і безпечну можливість отримувати додатковий дохід. Тож поки українці на карантині, їхні гроші працюватимуть у надійному державному банку. До того ж депозити в УКРГАЗБАНКУ можна поповнити або пролонгувати без візитів до відділень через Контакт-центр у режимі 24/7, тобто не виходячи з дому і не ризикуючи своїм здоров’ям» зазначив Голова Правління Кирило Шевченко.


Депозитні вклади у державному банку  це надійне збереження коштів та стабільний додатковий дохід. Ми пропонуємо широкий вибір депозитних програм, як із можливістю отримання відсотків щомісячно, так і в кінці строку.

Додатково УКРГАЗБАНК вважає за необхідне запевнити своїх клієнтів, що заходи, спрямовані на запобігання виникнення і поширення коронавірусної інфекції, жодним чином не вплинуть на можливість клієнтів користуватись коштами. Вкладники УКРГАЗБАНКУ обслуговуються у звичайному режимі, кошти можна отримати відповідно до умов договору. Єдине прохання – завчасно попереджати менеджерів банку про бажання зняти кошти з депозиту, аби у відділенні могли оперативно підготувати необхідну суму, зокрема в іноземній валюті.