УКРГАЗБАНК запустив для бізнесу новий депозит “Автоовернайт”

Відтепер бізнес-клієнти УКРГАЗБАНКУ можуть скористатись вигідними умовами нового депозиту “Автоовернайт”, що передбачає овернайт з автоматичним відкриттям депозитного траншу.

Розміщуючи вільні кошти на депозит на ніч, клієнт отримуватиме додатковий дохід. Продукт автоматично продовжується щовечора протягом зазначеного клієнтом періоду, а наступного ранку депозит разом із процентами повертається на рахунок клієнта. Тож поки клієнти відпочивають, їх гроші працюють і приносять дохід.

Серед інших переваг депозиту відсутність необхідності щоденного підписання документів та формування платіжних інструкцій на перерахування коштів.

На депозиті “Автоовернайт” можна розміщувати кошти в національній валюті, доларах США або євро. Відсоткова ставка встановлюється щоденно, адже залежить від ціни ресурсів на міжбанківському ринку України на день залучення коштів на депозит.

Детальна інформація про депозит “Автоовернайт” - на сайті банку

Також детальну інформацію щодо відкриття нового депозиту можна дізнатись у менеджерів банку у відділеннях або зателефонувавши за номером телефону цілодобової підтримки 0 800 309 000.