Проект «Мировая экономия в Украине - 2017» был запущен в Набу.

Проект «Мировая экономия в Украине - 2017» был запущен в Набу.
З 1 жовтня офіційно стартував Всесвітній день заощаджень в Україні – проект, який вже шостий рік проводиться за ініціативою банків-членів Незалежної асоціації банків України. І другий рік поспіль реалізація цього проекту проходитиме при підтримці Фонду ощадних кас Німеччини «Sparkasse»

Проект «Всесвітній день заощаджень в Україні - 2017» має на меті підвищення культури заощаджень, рівня фінансової грамотності населення та довіри до банківського сектору. Адже свого часу День заощаджень був заснований саме для інформування людей по всьому світу про те, як заощадити свої гроші в банку, а не тримати його під матрацом.

Протягом місяця банки пропонуватимуть своїм клієнтам різноманітні акційні продукти, проводитимуть Дні відкритих дверей у своїх відділеннях по всій Україні та інші просвітницькі заходи. Також в рамках проекту банки братимуть участь в проведенні освітньо-розважальних заходів для студентів, школярів, дітей дошкільного віку та їх батьків. Тобто проект має на меті охопити всі верстви населення по всій країні.

Завдяки цьому проекту громадяни отримають можливість підвищити рівень фінансової грамотності своєї родини, а банки – залучити нових клієнтів та збільшити довіру до своєї діяльності.

Результати минулих років показали позитивний вплив проекту на діяльність банків. Завдяки участі у заході, банкам-учасникам вдалося залучити нових клієнтів, збільшити надходження коштів від населення на депозитні рахунки. У цьому році до участі у проекті приєдналися понад 20 банків.