Стратегическая сессия о проблемах и приоритетах на 2018 год состоялась в Набу.

Стратегическая сессия о проблемах и приоритетах на 2018 год состоялась в Набу.

Незалежна асоціація банків України (НАБУ) 13 грудня 2017 року провела  Стратегічну сесію щодо викликів для банків та пріоритетів на 2018 рік, під час якої була обговорена оцінка Асоціації її членами та пропозиції керівників банків щодо найбільш актуальних напрямків роботи наступному році.

На початку заходу Голова Ради НАБУ Роман Шпек презентував консолідовану оцінка роботи Асоціації за 2017 рік, сформовану за результатами опитування банків-членів. Відбувся відкритий діалог як щодо сильних сторін НАБУ, так і щодо напрямків, які потребують більшої уваги.

Модератором Стратегічної сесії виступив  Тимофій Милованов, заступник Голови Ради Національного банку України, Почесний Президент Київської школи економіки, енергія та досвід якого у проведенні таких brain storm відкрили банкірам новий формат для обміну думками та знаходження кращого шляху вирішення питань.

Керівники банків обговорили основні пріоритетні напрямки діяльності на 2018 рік, узагальнені за результатами опитування банків, сформували бачення сьогоднішніх передумов ведення бізнесу в Україні та основні можливі ризики для банківської системи, згенерували шляхи реагування на такі виклики.

2За результатами рейтингування та обговорення на Стратегічній сесії найбільш актуальними напрямками роботи банки визначили наступні пріоритети:

  • Відновлення кредитування та покращення інвестиційного клімату
  • Валютна лібералізація
  • Розвиток банківських продуктів
  • Захист невеликих банків
  • Вдосконалення механізмів фінансового моніторингу


Ці напрямки банкіри детально опрацювали в окремих групах та згенерували покрокові Road Map.

Результати спільної роботи були покладені в основу Презентації «Основні напрямки діяльності НАБУ на 2018 рік», яка надана на розгляд Загальних Зборів банків-членів Асоціації. Завантажити презентацію можна за посиланням: https://nabu.ua/images/uploaded/sys_media_doc/doc_7f1a4ae3ae3c0241d44c17e41c29428e.pdf

#новиниНАБУ #круглийстілНАБУ #засіданняНАБУ #фінанси #економікаУкраїни #економіка #незалежнаасоціаціябанківукраїни #шпек #коробкова #прес-центрНАБУ #асоціаціяНАБУ #стратегічнасесія #стратсесія